Miedź konsekwentnie pojawia się w tym wnętrzu. Projekt: Estera i Robert Sosnowscy / Studio Projekt. Zdjęcia: Fotomohito

Zobacz galerię [20 zdjęć]

Miedź konsekwentnie pojawia się w tym wnętrzu. Projekt: Estera i Robert Sosnowscy / Studio Projekt. Zdjęcia: Fotomohito
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Archiconnect.pl
07 kwi 2018 07:48

Klimatyczne mieszkanie w nowoczesnym stylu

Nastrój wnętrza kreują mocne akcenty głębokiej, szmaragdowej zieleni oraz miedziane detale. Jasne drewno i różne odcienie szarości budują dyskretne tło. Razem tworzą wyjątkowe mieszkanie - azyl w miejskiej dżungli.

Projekt mieszkania na poddaszu został przemyślany i dopięty na ostatni guzik. Widać to w każdym najmniejszym detalu. Wnętrza utrzymane w minimalistycznej, nowoczesnej stylistyce doskonale oddają aktualnie panujące trendy. Miedziane dodatki: uchwyty mebli, lampy, bibeloty są dziś zdecydowanie na topie. W połączeniu ze szmaragdową zielenią w salonie i sypialni tworzą styl, który można by nazwać "zieloną elegancją w mieście".

Pokoje dzieci zaaranżowano w bardziej stonowanych barwach. Dominuje biel i szarości. Dzięki temu młodzi użytkownicy tych pomieszczeń będą mogli nadać im własny, indywidualny charakter. Neutralnie zaaranżowany pokój dziecka będzie "rósł" razem z nim. Wystarczy tylko wymienić dodatki.

Równie uniwersalna i zawsze na czasie jest także biała łazienka. Eleganckie płytki o wzorze marmuru callacata i ciepłe, jasne drewno to sprawdzone połączenie.

Zobacz inne realizacje tej pracowni

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH