Luksusowy penthouse. Fot. Zyndrama

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Luksusowy penthouse. Fot. Zyndrama
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
11 maj 2018 09:17

Luksusowy penthouse - tak można zaaranżować wnętrza

Ten wrocławski penthouse ma 153 mkw. powierzchni, a z jego panoramicznych okien rozciąga się spektakularny widok na miasto i na Odrę. Zobacz aranżację najdroższego penthouse’a w butikowym wrocławskim apartamentowcu.

Penthouse zlokalizowany jest zawsze na ostatnim piętrze budynku w prestiżowej lokalizacji. Zazwyczaj jest duży (o powierzchni przynajmniej 100 mkw.) i ma przestronny balkon. Takie nieruchomości można znaleźć na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu.

Wygoda po wrocławsku

Na szczycie inwestycji Zyndrama powstaną dwa penthouse’y. Największy ma 153 mkw., drugi - 149 mkw., ale można go rozbudować do 200 mkw. Oba zaoferują niecodzienne widoki - z jednej strony na malowniczo przepływającą tuż pod oknami Odrę. Z drugiej na centrum Wrocławia – zieloną Kępę Mieszczańską czy Wyspę Słodową.

Drewno, matowe szkło, marmur

Jak mogą wyglądać penthouse’y inwestycji Zyndrama? Za przykładową aranżację wnętrza przedstawioną na wizualizacji odpowiada wrocławskie studio projektowe Galeria Wnętrza, które ma w swoim portfolio kompleksowe inwestycje m.in. w Londynie, Cannes, Warszawie. Teraz przyszedł czas na Wrocław. - W poszukiwaniu odpowiedzi estetycznej dla wnętrz Zyndrama kierowaliśmy się przyświecającą nam od 20 lat filozofią projektowania, którego podstawą jest dobre wzornictwo włoskie i francuskie. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby wymagającego klienta, który docenia jakość, know-how i tradycję rękodzieła. Otrzymaliśmy efekt zindywidualizowanej elegancji, odzwierciedlającej styl życia i potrzeby estetyczne inwestorów – mówi Konstanty Jeżewski prezes studia projektowego i salonu wyposażenia wnętrz Galeria Wnętrza.

Projekt penthous’ów Zyndrama cechuje paleta stonowanych barw, szlachetność subtelnych połączeń drewna, matowego szkła, oryginalnych rysunków marmuru oraz dywanów i tkanin z refleksem jedwabiu.

Zobacz także nowoczesny apartament dla rodziny

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH