Mieszkanie jest niewielkie. Ma jednak wysoki sufit, otwierający się na dwie kondygnacje co dodaje mu przestronności we wrażeniu wizualnym. Fot. Stadshem/Janne Olander.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Mieszkanie jest niewielkie. Ma jednak wysoki sufit, otwierający się na dwie kondygnacje co dodaje mu przestronności we wrażeniu wizualnym. Fot. Stadshem/Janne Olander.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
09 lis 2016 13:15

Małe mieszkanie: eleganckie wnętrze

Małe mieszkanie z antresolą zostało urządzone w bieli i czerni, ożywionej cegłą na ścianie. Zobaczcie, jak modnie urządzić 35 metrów.

Małe mieszkanie z antresolą ma dwa poziomy: pierwsza kondygnacja to zaledwie 24 metry kwadratowe, druga - antresola oferująca dodatkowe 10 metrów kwadratowych. W sumie do dyspozycji domowników jest niespełna 35 metrów powierzchni użytkowej, obejmujących półtora pokoju, aneks kuchenny oraz łazienka.

Tak niewielkie wnętrze urządzono w uniwersalnym połączeniu barw - bieli i czerni, okraszonych różnymi odcieniami szarości. Achromatyczną aranżację ożywia czerwona cegła na ścianie przy kuchni, a ociepla drewniana podłoga. 

Pierwszą kondygnację mieszkania w całości wykorzystano na urządzenie strefy dziennej. Znalazł się tutaj niewielki hol, salon oraz funkcjonalny aneks kuchenny z pojemnymi szafkami, poprowadzonymi pod sam sufit oraz niewielką, dwuosobową jadalnią. Pomieszczenie rozświetlają piękne, łukowe okna a przestronności dodaje mu również wysoki sufit. 

Na antresoli z kolei urządzono sypialnię z garderobą. Do przestrzeni relaksu prowadzą białe, betonowe schody, wykończone ciemnymi stopniami - wpisujące się w kolorystykę całego mieszkania. Pomieszczenie na półpiętrze można przesłonić pionowymi żaluzjami, jeśli domownicy potrzebują prywatności. 

Mieszkanie wystawione na sprzedaż przez szwedzką agencję Stadshem.se.

Zdjęcia: Janne Olander.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH