Przytulne mieszkanie dla dwojga. Projekt: Joanna Zawicka

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Przytulne mieszkanie dla dwojga. Projekt: Joanna Zawicka
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
10 lut 2018 09:56

Małe mieszkanie. Przytulna aranżacja z cegłą

Niewielkie mieszkanie dla dwóch osób, urządzone w przytulnej, ciepłej konwencji. Lokum zapewnia wszystko, czego może potrzebować młode małżeństwo.

Sercem mieszkania jest salon z jadalnią. Biel ścian przełamują dodatki w stonowanych, ciepłych kolorach - dywan w geometryczne wzory oraz lampy oświetleniowe z miedzianym wykończeniem. Duży, szary narożnik to miejsce codziennego wypoczynku właścicieli. 

W salonie znalazł swoje miejsce również drewniany stół, przy którym ustawiono nowoczesne krzesła z tworzywa sztucznego. Ciekawym elementem aranżacji jest ścianka działowa wykończona starą cegłą. Nadaje ona wnętrzu charakter, ale również sprawia, że jest ono ciepłe i przytulne. Ścianka oddziela kuchnię od salonu.

Kuchnię urządzono nowocześnie i w jasnych kolorach. Białe fronty meblowe zostały zamknięte w ramy ciemnobrązowych korpusów mebli, dzięki czemu aranżacja jest stonowana i bardzo przytulna. 

Sypialnia urządzona jest w chłodniejszych tonacjach, królują tu szarości ocieplone drewnianymi elementami. Aby zapewnić właścicielom więcej miejsca do przechowywania, nad łóżkiem zamontowano praktyczne szafki.

Łazienka w mieszkaniu to prawdziwa oaza relaksu. Beżowe płytki i meble z rysunkiem drewna sprawiają, że jest tutaj ciepło i przyjemnie. Duża ilość szafek zapewnia wiele miejsca do przechowywania. 

Projekt i zdjęcia: Joanna Zawicka, www.zawicka-id.pl 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH