Bardzo elegancko zaaranżowano ściankę telewizyjną i strefę kominka. Biel połączona z naturalnym kolorem drewna nadaje wnętrzu wyjątkowo przytulnego charakteru. Fot. Archetyp

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Bardzo elegancko zaaranżowano ściankę telewizyjną i strefę kominka. Biel połączona z naturalnym kolorem drewna nadaje wnętrzu wyjątkowo przytulnego charakteru. Fot. Archetyp
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
14 paź 2016 21:53

Mały dom. Tak możesz go urządzić

Kala to bardzo wygodny, prosty i funkcjonalny dom, który swoim pełnym programem zapewnia optymalny komfort dla 3,4-osobowej rodzinie.

Atutem projektu jest zadaszony taras. Zaproponowany tutaj, ciekawy i przestronny układ pomieszczeń umożliwia szereg aranżacji. Część nocna to 2 wygodne sypialnie, w tym jedna z wyjściem na taras oraz przestronna łazienka.

W domu zaprojektowano kotłownię dostępną z wiatrołapu, której parametry pozwalają na montaż kotła na każdy rodzaj paliwa, w tym na paliwo stałe.

Komfortowe wnętrze

Dom Kala kryje w sobie optymalny i ciekawy program funkcjonalny, który został ujęty w prostej bryle na rzucie prostokąta, przykrytej dwuspadowym dachem.

Zaletą projektu jest jego prostota, zarówno w układzie pomieszczeń, jak i w rozwiązaniach elewacji, gdzie elegancki, nowoczesny styl osiągnięto poprzez klasyczne, proste, ale szlachetne materiały oraz delikatny, subtelny detal.

Wnętrze urządzono nowocześnie – w barwach bieli i szarości, które ożywiono drewnem i dodatkami w modnych, żółtych barwach.

Technologia wykonania:

- ściany zewnętrzne – dwuwarstwowe, pustak ceramiczny, docieplony styropianem
- ściany wewnętrzne - murowane
- strop – drewniany
- dach – dachówka lub blachodachówka
- elewacje – tynk, płyty hpl

Projekt wykonano w pracowni: Archetyp. Projekt: arch. Rafał Zdanowicz, arch. Tomasz Siemieniuk.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH