Przestronny salon został zaprojektowany bardzo nowocześnie. Białe i szare ściany doskonale komponują się z naturalną drewnianą podłogą. Wnętrze ożywiają kanapy w modnym odcieniu żółci. Projekt: arch. Tomasz Pisaniak. Fot. Dom Dla Ciebie – Pracownia Projektowa Archeco

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Przestronny salon został zaprojektowany bardzo nowocześnie. Białe i szare ściany doskonale komponują się z naturalną drewnianą podłogą. Wnętrze ożywiają kanapy w modnym odcieniu żółci. Projekt: arch. Tomasz Pisaniak. Fot. Dom Dla Ciebie – Pracownia Projektowa Archeco
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
25 maj 2017 09:27

Mały dom z poddaszem. Zobacz projekt i wnętrza

Agatka II Styl to optymalny dom dla współczesnej rodziny o powierzchni 106,30 m2. Otwarta strefa dzienna i ciekawa aranżacja z pewnością Wam się spodobają.

Projekt dla współczesnej rodziny

Projekt domu Agatka II styl (A) z garażem to powiększona wersja projektu Agatka styl. Bardzo praktyczny i atrakcyjny projekt stylowego domu z białą elewację i ciemnym dachem. Dom idealnie wpasuje się w otoczenie miejskie, jak i wiejskie.

To propozycja domu dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze projekt oferuje doświetlony z trzech stron pokój dzienny z centralnie usytuowanym kominkiem oraz miejscem do spożywania posiłków. Ponadto na parterze mamy kuchnię, pokój sypialny, łazienkę oraz dostępną z wiatrołapu pralnię z piecem na paliwo gazowe.

Zobacz ciekawy dom parterowy

Na poddaszu mamy część prywatną, która obejmuje aż trzy sypialnie oraz wygodną wspólną łazienkę. Znakiem rozpoznawczym projektów Agatka jest atrakcyjny kominek umiejscowiony na tarasie zewnętrznym, który w tej wersji zaproponowany jest w kolorze ścian zewnętrznych.

Optymalne wnętrze

Nieco ponad stumetrowy dom został rozplanowany z pomysłem. Parter to strefa dzienna, w której mamy przestronny salon połączony z jadalnią. Kuchnia jest tu odseparowana, co z pewnością sprawdzi się w rodzinach, które na co dzień przyrządzają posiłki w domu.

Na tej kondygnacji zaprojektowano też dodatkowy pokój, który może pełnić rolę gabinetu lub pokoju gościnnego. Na poddaszu urządzono trzy wygodne sypialnie i komfortową łazienkę. Wszystkie wnętrza urządzono nowocześnie i funkcjonalnie. Dominują w nich: biel, szarość i drewno.

Parametry techniczne:"

pow. użytkowa: 106,30 m2
pow. pom. gospodarczych: 4,00 m2
pow. zabudowy 83,20 m2
kubatura 517,00 m3
wysokość domu 8,40 m
kąt nachylenia dachu 45º
min. wymiary działki 23,60 x 16,10 m

Technologia wykonania:

fundamenty – betonowe
ściany zewnętrzne – Porotherm 25 cm + styropian 12 cm
ściany wewnętrzne – Porotherm, cegła dziurawka
strop – Teriva I Bis
dach – dachówka ceramiczna lub cementowa 159,50 m2
elewacje – tynk strukturalny

Charakterystyka energetyczna:

Ep = 79,50 kWh/(m2·rok)

Projekt: arch. Tomasz Pisaniak. Fot. Dom Dla Ciebie – Pracownia Projektowa Archeco

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH