Dom Mini 1 G1 to idealna propozycja dla wszystkich którzy szukają małego domu w nowoczesnym klimacie. Dom Mini 1 G1. Projekt: arch. Artur Wójciak. Fot. Pracownia Projektowa Archipelag

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Dom Mini 1 G1 to idealna propozycja dla wszystkich którzy szukają małego domu w nowoczesnym klimacie. Dom Mini 1 G1. Projekt: arch. Artur Wójciak. Fot. Pracownia Projektowa Archipelag
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
14 lis 2017 22:09

Mały dom: zobacz projekt, który zaskakuje przestronnością

Mini 1 G1 to idealna propozycja dla wszystkich którzy szukają małego domu w nowoczesnym klimacie. Mimo swojego niewielkiego metrażu projekt oferuje wspaniałe warunki do życia i odpoczynku. Zapraszamy na spacer po jego przytulnym wnętrzu.

Mały dom – wielkie wrażenie 

Projekt Mini 1 G1 wrocławskiej Pracowni Archipelag udowadnia, że nawet przy małym budżecie i niewielkiej działce nie trzeba rezygnować z marzeń o własnym domu. Prosta forma i konstrukcja to szybka i tania budowa, a także oszczędności podczas późniejszej eksploatacji.

Aby podkreślić nowoczesny charakter domu na elewacji zastosowano modne połączenie bieli i szarości, które dla estetycznego smaku ocieplono naturalnym drewnem, dzięki czemu całość prezentuje się stylowo i jednocześnie niebanalnie. Z pozoru prosty i skromny projekt Mini 1 G1 w środku zaskakuje swoją przestronnością i świetnie rozplanowanym układem pomieszczeń.

Wzorowa funkcja i przytulny wdzięk

Mini 1 G1 to 78,77 m² przytulnej wygody. W projekcie nic nie jest przypadkowe i zbędne, a perfekcyjnie dopracowany układ funkcjonalny optymalnie wykorzystuje każdy metr powierzchni użytkowej. Strefa dzienna domu to udane połączenie ascetycznej bieli, modnych szarości oraz błękitnych i kanarkowych akcentów, które dodają całości wyjątkowego uroku i ciepła.

Uwagę zwracają szerokie przeszklenia, które pięknie doświetlają salon i jadalnię, a także nastrojowy kominek, umilający domownikom chłodniejsze popołudnia i wieczory. Perfekcyjnym dopełnieniem i jednocześnie harmonijnym przedłużeniem strefy wypoczynkowej jest zaciszny taras, oferujący wymarzone warunki do relaksu w ogrodzie. Projekt Mini 1 G1 polecamy wszystkim, którzy szukają kompaktowego domu w nowoczesnym klimacie.

Tekst: Anna Czyż, kierownik ds. rozwoju, Pracownia Projektowa Archipelag

Zobacz także: Dom parterowy, który uwodzi przytulnością

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH