Aneks kuchenny otwarty na salon. Projekt: arch. Katarzyna Benko, Och-Ach_Concept. Fot. Och-Ach_Concept

Zobacz galerię [19 zdjęć]

Aneks kuchenny otwarty na salon. Projekt: arch. Katarzyna Benko, Och-Ach_Concept. Fot. Och-Ach_Concept
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Archiconnect.pl
30 sty 2018 09:28

Mieszkanie dla dwojga w pastelowych kolorach

Zadaniem projektantki było zaaranżowanie niewielkiego, 55-metrowego mieszkania dla młodej pary. Sympatyczni i pełni energii właściciele byli otwarci na pomysły.

Właściciele postawili jednak dwa warunki. Po pierwsze, mieszkanie powinno być nowoczesne, ale nie surowe. Po drugie, muszą się w nim znaleźć meble na nóżkach.

W rezultacie większość mebli, choć nie wszystkie, została zrobiona na wymiar. Aranżując pomieszczenia, projektantka umiejętnie połączyła je z szafkami z serii Ikea Eket. Powstały przytulne wnętrza w klimacie lekko cukierkowym, ale - jak zaznacza architekt - o dziwo, nie damskim. Stonowaną kolorystykę ścian przełamują pastelowe dodatki, np. żółte zasłony w sypialni, fotel w salonie, kolorowe ścienne szafki czy wyspa kuchenna w kolorze pudrowego różu.

W łazience uwagę zwracają precyzyjnie dobrane detale: okrągłe, zawieszone na pasku lustro i lampy w klimacie retro. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to wnętrze wyłamało się z cukierkowo-pastelowego stylu mieszkania. Wystarczy jednak podnieść wzrok i okazuje się że nad głową mamy... intensywnie żółty sufit.

Projekt i zdjęcia: arch. Katarzyna Benko, Och-Ach_Concept

Zobacz inne realizacje tej projektantki

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH