Wnętrze domu jest otwarte, przestronne i pozwala na dużą dowolność aranżacyjną. Proj. Nowik, Fot. Archetyp

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Wnętrze domu jest otwarte, przestronne i pozwala na dużą dowolność aranżacyjną. Proj. Nowik, Fot. Archetyp
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
02 lis 2016 11:13

Modne wnętrze. Zobacz je koniecznie

Nowoczesna bryła kryje w sobie równie nowoczesne wnętrze. Na parterze zlokalizowano otwartą strefę dzienną z salonem, jadalnią i kuchnią, z której rozpościera się piękny widok na ogród.

Na granicy salonu i jadalni zaplanowano kominek – tak usytuowany, aby żarzącym się w nim ogniem mogli się cieszyć zarówno domownicy wypoczywający w pokoju dziennym, jak i biesiadujący przy stole jadalnianym. Na piętrze zaplanowano prywatną strefę relaksu, z trzema sypialniami, garderobą oraz dużą łazienką, z której korzystać mogą jednocześnie dwie osoby.

Wnętrze ze smakiem

Wnętrze domu jest otwarte, przestronne i pozwala na dużą dowolność aranżacyjną. Na parterze znajduje się przestronna strefa dzienna, w obrębie której urządzono przytulny salon z kominkiem, jadalnię oraz kuchnię. W salonie najwyraźniej widać kontynuację stylistyki zastosowanej na zewnątrz domu. Dominuje tu biel i elementy drewna.

Na szczególną uwagę w salonie zasługuje aranżacja ściany telewizyjnej, która została zlokalizowana w niewielkiej wnęce. Powierzchnię ściany wykończono drewnem, co daje efekt jeszcze większej głębi. Z kolei meble wypoczynkowe w różnych odcieniach szarości doskonale korespondują z nowoczesnym w formie, białym stolikiem kawowym. Całości dopełnia dywan we wzory przypominające drewnianą mozaikę.

Komfortowo i modnie

Jadalnia została zlokalizowana naprzeciw dużego przeszklenia, dzięki czemu jest idealnie doświetlona. Sąsiaduje też z kominkiem, co pozwoli na biesiadowanie w ciepłej atmosferze podczas zimowych miesięcy.

Kuchnię zaplanowano jako otwartą na jadalnię i salon. Taka organizacja przestrzeni pozwala na wkomponowanie efektownego kuchennego baru z oryginalnym ażurowym wypełnieniem. To interesujące wykończenie ścianki działowej pełni również rolę oryginalnej półki na książki.

Na piętrze zaplanowano duży, przestronny salon kąpielowy, z którego korzystać mogą dwie osoby jednocześnie. W łazience królują biele i różne odcienie szarości. Nie zabrakło też modnego akcentu w postaci złotych płytek.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH