Nowoczesne mieszkanie. Projekt: GAO arhitekti. Zdjęcia: Miran Kambič

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Nowoczesne mieszkanie. Projekt: GAO arhitekti. Zdjęcia: Miran Kambič
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
11 cze 2017 11:03

Nowoczesne mieszkanie - piękne wnętrze w czerni i bieli

Minimalistyczne wnętrze zaprojektowano z myślą o potrzebach młodego inwestora – odnoszącego sukcesy biznesmana.

Stworzone z pewną dozą hedonizmu związaną ze słabością inwestora do dobrych cygar. Funkcjonalność i komfort strefy dziennej związane z dynamicznym style życia podkreślone zostały w aranżacji za pomocą eleganckiego kontrastu czerni i bieli. Dębowe drewno w naturalnym wykończeniu oraz wyraziste detale w postaci lamp mocowanych na surowych grubych linach przekornie zaburzają elegancję i czynią wystrój apartamentu atrakcyjnym i czarującym.

Kuchnię wyznacza rozciągnięta na całą szerokość ściany zabudowa. Jej charakter czyni otwartą przestrzeń dzienną harmonijną. Od salonu oddziela ją barek śniadaniowy płynnie łączący się ze stołem.

Czarna ściana za kanapą dodaje aranżacji wizualnej ciężkości i przyciąga uwagę zwłaszcza ze uwagę za sprawą wbudowanej w nią, oryginalnej witryny na cygara. Jej nonszalancki charakter podkreśla stylowa rama.

Kluczowym elementem aranżacji jest oświetlenie zaprojektowane przez Inge Bouwmeester. Motyw marynarskich lin powtarza się także w łazience oraz w sypialni.

Strefa wejścia jest jasna, prosta i emanuje świeżością. Nisza w zabudowie oferująca praktyczne siedzisko wizualnie łączy przedpokój ze strefą dzienną. 

Projekt: GAO arhitekti, www.gao-arhitekti.com

Zespół: Petra Zakrajšek, Helena Bernik

Zdjęcia: Miran Kambič

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH