Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Nowoczesne mieszkanie urządzono w kontrastowej bieli i czerni. Fot. IDWhite

Nowoczesne mieszkanie urządzono w kontrastowej bieli i czerni. Fot. IDWhite
  • Autor: Justyna Łotowska
  • 04 sty 2017 10:43 (aktualizacja: 05 sty 2017 14:58)

Nowoczesne mieszkanie w czerni i bieli. Zobacz piękny projekt!

55-metrowe mieszkanie zaprojektowano w nowoczesnym stylu, oddzielając poszczególne strefy kontrastowymi kolorami. Zapraszamy do obejrzenia tego pomysłowego wnętrza.

Nowoczesne mieszkanie projektu litewskiej pracowni IDWhite znajduje się w Kownie na Litwie. Na 55 metrach kwadratowych znalazło się miejsce na pokój dzienny połączony z otwartą kuchnią, sypialnię i niewielką łazienkę.

Tym, co wyróżnia to ciekawe wnętrze,  jest z pewnością gra kontrastowymi kolorami - bielą i czernią. Przestronny salon urządzono w bieli - taki kolor ma nowoczesna modułowa sofa i ściany. Na ich tle pięknie prezentuje się czarno-biały obraz, który dodaje wyrazu tej aranżacji. Strefa wypoczynku jest biała, natomiast ściana telewizyjna została zaprojektowana w drewnie i matowej czerni. Podobne barwy zastosowane w otwartej kuchni - zabudowa kuchenna z szafkami (matowa głęboka czerń) po sam sufit i nowoczesna wyspa kuchenna tworzą eleganckie i nowoczesne miejsce do przyrządzania posiłków, które jednocześnie pełni również funkcję jadalni. 

Pomysł, aby kuchnię zaprojektować w formie czarnego kubiku, był odważny, ale dzięki tej decyzji właściciele mogą cieszyć się naprawdę nietuzinkowym wnętrzem, którego centralną częścią stała się właśnie strefa kuchni i jadalni. Także sypialnia to przestrzeń, gdzie toczy się gra czerni z bielą. Imponujące tapicerowane łóżko tworzy piękną całość z wyjątkowo dekoracyjną ścianą, a biel podłogi dodatkowo podkreśla szlachetną czerń. Dla kontrastu łazienkę urządzono w bieli - główną dekoracją są tu modne także i w tym roku heksagony.

Autorzy projektu: IDWhite, Litwa, www.idwhite.com

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA