Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Piękna i elegancka część dzienna z kominkiem, który króluje w całym pomieszczeniu. Fot. Brandon Barre.

Piękna i elegancka część dzienna z kominkiem, który króluje w całym pomieszczeniu. Fot. Brandon Barre.
  • Autor: Justyna Łotowska
  • 18 sty 2014 14:24 (aktualizacja: 20 sty 2014 23:02)

Nowoczesne oblicze luksusu

Ten imponujący dom znajdujący się w Vancouver to najlepszy dowód, że wnętrze zaprojektowane w noczesnym stylu może być jednocześnie przytulne i pełne ciepła.

Luksusowa rezydencja znajdująca się na jednym ze wzgórz kanadyjskiego Vancouver to wspólny projekt kanadyjskiego architekta Craiga Chevaliera oraz Claudii Leccacorvi, właścicielki studia aranżacji wnętrz Raven Inside Interior Design. 

Wrażenie robi rozmach i wielkość rezydencji - są tu m.in. cztery sypialnie i pięć łazienek, basen i sauna.Równie wielką uwagę zwraca jednak nowoczesny, a jednocześnie przytulny i rodzinny charakter wnętrza.

Kominek sercem domu

Centralnym miejscem jest z pewnością przestrzeń dzienna, w której króluje imponujący, obudowany kamieniem kominek. Nowoczesny sznyt pomieszczeń łagodzą naturalne materiały - kamień, drewno na podłogach czy stałych zabudowach oraz umiejętnie zastosowane kolorowe tkaniny.

Ogromna luksusowa kuchnia i jadalnia z imponującym długością i zachwycającym wyraźnym rysunkiem drewna stołem stanowią kolejne części przestronnej części dziennej. Jej metraż, otwarty charakter oraz okna, z których rozpościera się piękny widok na wzgórza Vancouver sprawiają, że wnętrze wydaje się przestronne, a jednocześnie ciepłe.

Eleganckie sypialnie i łazienki

Przestrzeń bardziej intymna, mieszcząca łazienki i sypialnia, zachowała podobny charakter, jak przestrzeń dzienna. Jest nowocześnie i elegancko, a przy tym ciepło i przytulnie. 

Imponujący outdoor

Rezydencja zachwyca również zaprojektowaną z rozmachem, nowoczesną częścią outdoorową. S a tu wygodne miejsca do wypoczywania, piękny basen, a wszystko to z widokami, jakich można pozazdrościć. Nic dziwnego, że w 2013 roku ten luksusowy dom sprzedano (za pośrednictwem agendji D.J. Denner z Vancouver) za niebagatelną sumę 7,5 mln dolarów! 

Fot. Brandon Barre.
Źródło zdjęć: D.J. Denner.

PROJEKTANT

Claudia Leccacorvi

Raven Inside Interior Design


Craig Chevalier

Custom Home Designs

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA