Salon i jadalnia zostały zlokalizowane w obrębie jednego pomieszczenia. Przestrzeń wypoczynkową wyznacza podniesiona podłoga oraz lekkie przeszklenie. Projekt: Millimeter Interior Design. Fot. Millimeter Interior Design.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Salon i jadalnia zostały zlokalizowane w obrębie jednego pomieszczenia. Przestrzeń wypoczynkową wyznacza podniesiona podłoga oraz lekkie przeszklenie. Projekt: Millimeter Interior Design. Fot. Millimeter Interior Design.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
21 lis 2014 14:00

Nowoczesne wnętrze: jasne i przestronne

Szarości, drewno i biel połączono w wysmakowaną, estetyczną kompozycję z nutką luksusu. Zobaczcie jak nadać wnętrzu eleganckiego szyku bez nadmiaru dekoracji.

Projekt Marbella autorstwa pracowni Millimeter Interior Design jest przykładem gustownego połączenia nowoczesnego stylu z ponadczasową elegancją.

Poszczególne funkcje i pomieszczenia przenikają się, tworząc przestrzeń skomunikowaną w niezwykle interesujący sposób. Salon, który tworzą komplet wypoczynkowy, stolik kawowy i sprzęt RTV zlokalizowano na niewielkim podeście, wpasowanym w otwartą przestrzeń, która obejmuje również jadalnię. Sypialnię z kolei, połączono z łazienką, granicę między nimi wyznaczając jedynie za pomocą minimalistycznych, prostych przeszkleń.

Ciekawym i nowatorskim rozwiązaniem jest połączenie przestrzeni master bedroom z gabinetem. Przestrzeń do pracy została zlokalizowana bezpośrednio przy sypialni. Możemy się do niej przedostać pokonując trzy niewielkie stopnie. Funkcję ścianki działowej również tutaj pełni proste, estetyczne szkło.

Dobór kolorystyki i materiałów również nawiązuje do nowoczesnej stylistyki. We wnętrzu królują szarości i biel, a wśród materiałów wykończeniowych obok szkła spotkamy również... metal. Jedną ze ścian w salonie kąpielowym w całości pokryto tymże materiałem, zyskując futurystyczny efekt.

Wśród ciekawie rozplanowanej przestrzeni i nowoczesnych rozwiązań, odnajdziemy także element eleganckiej klasyki. Stół w jadalni ma klasyczny drewniany blat, a towarzyszące mu krzesła są drewniane i lekko stylizowane. Składowane we wnęce w ścianie drewniane belki nadają wnętrzu domowego charakteru, a podłoga w salonie i łazience to pochwała naturalnego drewna, która wprowadza do pomieszczeń element klasycznej elegancji.

Projekt: Millimeter Interior Design.

Zdjęcia: Millimeter Interior Design.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH