Sercem nowoczesnego wnętrza jest otwarta strefa dzienna, spajająca salon, kuchnię oraz jadalnię. Projekt i zdjęcia: Decoroom.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Sercem nowoczesnego wnętrza jest otwarta strefa dzienna, spajająca salon, kuchnię oraz jadalnię. Projekt i zdjęcia: Decoroom.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
27 paź 2016 10:41

Nowoczesne wnętrze: szare mieszkanie w Warszawie

Mieszkanie na warszawskim Żoliborzu zachwyca nie tylko widokami za oknem, ale również nowoczesnym, eleganckim wystrojem.

Mieszkanie położone na 9 i 10-tym piętrze luksusowej inwestycji sPlace Park, zostało urządzone tak, aby wpisywało się w założenia całej inwestycji. Architekci z pracowni Decoroom postarali się zatem o to, aby ten dwupiętrowy loft był nowoczesny, funkcjonalny oraz urządzony z pomocą materiałów najwyższej jakości. 

Głównym i najbardziej imponującym pomieszczeniem w mieszkaniu jest otwarta strefa dzienna, w obrębie której urządzono salon, sąsiadującą z nim kuchnię oraz jadalnię, będącą centrum rodzinnych spotkań domowników. Przestrzeń ta jest otwarta w dwójnasób, gdyż nie tylko łączy w sobie trzy różne funkcje, ale także otwiera się na drugą kondygnację za sprawą wysokiego sufitu. 

Strefę prywatną mieszkania urządzono na antresoli, na którą prowadzą efektowne schody, sprawiające wrażenie lewitujących w powietrzu. Ich konstrukcję ukryto w betonowej ścianie, odsłaniając oczom domowników i gości jedynie białe stopnie, wyeksponowane na tle szarej ściany oraz zamykającą je ażurową przesłonę. 

Antresola to miejsce relaksu, wypoczynku, ale również pracy. Tutaj znalazł się zarówno gabinet, jak i garderoba, sypialnia oraz sąsiadująca z nią przeszklona łazienka. 

Całość utrzymano w achromatycznej kolorystyce, opartej o biel, czerń i różne odcienie szarości. Elementem przebijającym zestaw tych eleganckich, uniwersalnych barw jest jasny odcień drewna, obecny chociażby na podłogach. 

Projekt i zdjęcia: Decoroom, www.decoroom.eu

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH