Piękny obraz dodaje charakteru wnętrzu. Fot. IDWhite

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Piękny obraz dodaje charakteru wnętrzu. Fot. IDWhite
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
04 kwi 2017 10:24

Nowoczesne wnętrze w czerni i bieli. Piękny projekt!

55-metrowe mieszkanie zaprojektowano w nowoczesnym stylu, oddzielając poszczególne strefy kontrastowymi kolorami. Zapraszamy do obejrzenia tego pomysłowego wnętrza.

Nowoczesne mieszkanie projektu litewskiej pracowni IDWhite znajduje się w Kownie na Litwie. Na 55 metrach kwadratowych znalazło się miejsce na pokój dzienny połączony z otwartą kuchnią, sypialnię i niewielką łazienkę.

Tym, co wyróżnia to ciekawe wnętrze,  jest z pewnością gra kontrastowymi kolorami - bielą i czernią. Przestronny salon urządzono w bieli - taki kolor ma nowoczesna modułowa sofa i ściany. Na ich tle pięknie prezentuje się czarno-biały obraz, który dodaje wyrazu tej aranżacji. Strefa wypoczynku jest biała, natomiast ściana telewizyjna została zaprojektowana w drewnie i matowej czerni. Podobne barwy zastosowane w otwartej kuchni - zabudowa kuchenna z szafkami (matowa głęboka czerń) po sam sufit i nowoczesna wyspa kuchenna tworzą eleganckie i nowoczesne miejsce do przyrządzania posiłków, które jednocześnie pełni również funkcję jadalni. 

Pomysł, aby kuchnię zaprojektować w formie czarnego kubiku, był odważny, ale dzięki tej decyzji właściciele mogą cieszyć się naprawdę nietuzinkowym wnętrzem, którego centralną częścią stała się właśnie strefa kuchni i jadalni. Także sypialnia to przestrzeń, gdzie toczy się gra czerni z bielą. Imponujące tapicerowane łóżko tworzy piękną całość z wyjątkowo dekoracyjną ścianą, a biel podłogi dodatkowo podkreśla szlachetną czerń. Dla kontrastu łazienkę urządzono w bieli - główną dekoracją są tu modne także i w tym roku heksagony.

Autorzy projektu: IDWhite, Litwa, www.idwhite.com

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH