Rolę stolika kawowego pełni drewniana paleta na kółkach. Wprowadza ona do wnętrza delikatnie loftowy klimat, korespondując z cegłą na ścianie. Fot. Marek Białokoz.

Zobacz galerię [17 zdjęć]

Rolę stolika kawowego pełni drewniana paleta na kółkach. Wprowadza ona do wnętrza delikatnie loftowy klimat, korespondując z cegłą na ścianie. Fot. Marek Białokoz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
25 marz 2015 11:32

Nowoczesny apartament. Penthouse w Białymstoku

W samym centrum Białegostoku, na piątym piętrze nowoczesnego apartamentowca, znajduje się luksusowy penthouse z malowniczym widokiem na miasto. Tak wygląda w środku!

Przy ulicy Nowy Świat, w samym centrum stolicy Podlasia, zaledwie 300 metrów od deptaka na Rynku Kościuszki, znajduje się nowoczesny budynek, w którym ostatnie piętro zostało w całości przeznaczone na komfortowy apartament. Dostać się do niego można windą, zatrzymującą się bezpośrednio w holu mieszkania. 

Drzwi windy otwierają się na przestronne, okazałe przestrzenie wnętrz najbardziej luksusowego apartamentu w mieście. Na powierzchni 195 metrów kwadratowych znalazł się obszerny salon, kuchnia z jadalnią, duża master bedroom, wygodny gabinet i przytulny pokój dziecięcy. Oprócz tego, do dyspozycji domowników są trzy łazienki, z czego jedna to duży salon kąpielowy, połączony z sypialnią, a druga skrywa ukryte pomieszczenie gospodarcze.

Na przeciwko pokoju dla dzieci znajduje się trzecia łazienka, urządzona w optymistycznych, wesołych kolorach - stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych mieszkańcach mieszkania. Z kolei Pani domu z pewnością doceni obecność dużej, bogato oświetlonej garderoby. 

Mieszkanie wykończono szlachetnymi materiałami wysokiej jakości. Podłogi w salonie i holu pokrywa naturalne drewno, ściany na przemian wykończono białą farbą i naturalną cegłą. We wnętrzach dominują jasne kolory - pełno tutaj beżów i bieli, choć z ich reżimu wyłamuje się ciemnoszara łazienka, w której ukryto również pralnię. Oszczędny wystrój zdobią pojedyncze detale, jak dekoracyjne, metalowe poroże w salonie, paleta pełniąca rolę stolika kawowego, industrialne oświetlenie przy windzie czy fantazyjna lampa nad stołem jadalnianym. 

Wrażenie niczym nieskrępowanej przestrzeni potęgują panoramiczne przeszklenia oraz wysoki, ponad 3-metrowy sufit. Duże okna wyglądają na trzy balkony oraz na sporych rozmiarów, 65-metrowy taras na dachu, na którym urządzono ogród. Tutaj domownicy mogą się zrelaksować, podziwiając panoramę miasta. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • agusia, 2015-03-27 16:49:20

    Salon to nie moja bajka, ale sypialnia robi niesamowite wrażenie!

POLECAMY W SERWISACH