Zobacz galerię [13 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Pancewicz
02 lis 2017 08:21

Nowoczesny apartament: w bieli i drewnie

Nowocześnie urządzony apartament zachwyca przestrzenią. Znajdziemy tu dodatki w soczystej czerwieni oraz wiele praktycznych rozwiązań.

Apartament o powierzchni 100 metrów zaprojektowano dla młodej rodziny. Sercem mieszkania jest przestronna strefa dzienna, na którą składają się salon i otwarta kuchnia. To tutaj właściciele spędzają najwięcej czasu, kiedy są w domu.

Mieszkanie utrzymane jest w nowoczesnej bieli, dzięki czemu pomieszczenia wydają się bardzo jasne i przestronne. W salonie znajdziemy dużą biblioteczkę, wygodną sofę i kawowy stolik, jak również przykuwającą uwagę ściankę telewizyjną. Wykonana z drewna, ma za zadanie ocieplać białe wnętrze.

Kuchnia jest równie nowoczesna. Wysoką zabudowę połączono z wyspą, która w subtelny sposób oddziela przestrzeń do gotowania od miejsca wypoczynku. Aby kuchnia była praktyczna, wyspę zakończono stołem i krzesłami, dzięki czemu właściciele mogą wygodnie jadać posiłki. 

Sypialnię urządzono całkowicie na biało. Jej monochromatyczny wystrój podkreślają dodatki w turkusowych kolorach. Łazienka zaś jest przytulna i swoją stylistyką nawiązuje do natury. Znajdziemy to modne szarości, drewno, ale również dodatki w zielonym kolorze. 

Projekt: Anna Łozińska-Herda, Olivka Design, www.olivkadesign.pl 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH