Atrakcyjna forma, nowoczesny wdzięk i zachwycająca kompozycja elewacji sprawiają, że budynek efektownie wyróżnia się na tle innych obiektów. Dom Nikolas II G2 Energo Plus. Projekt: arch. Artur Wójciak. Fot. Pracownia Projektowa Archipelag

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Atrakcyjna forma, nowoczesny wdzięk i zachwycająca kompozycja elewacji sprawiają, że budynek efektownie wyróżnia się na tle innych obiektów. Dom Nikolas II G2 Energo Plus. Projekt: arch. Artur Wójciak. Fot. Pracownia Projektowa Archipelag
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
20 sie 2017 09:45

Nowoczesny dom: w nim się zakochasz! Prezentujemy projekt i wnętrza

Nikolas II G2 Energo Plus to 160-metrowy dom, który będzie spełnieniem marzeń wszystkich miłośników nowoczesnej architektury.

Stylowe połączenia, otwarte i świetliste przestrzenie, a oprócz tego zestaw energooszczędnych rozwiązań w standardzie gwarantują codzienną wygodę na najwyższym poziomie.

Nowoczesność w najlepszym wydaniu

Nikolas II G2 Energo Plus to dom, który kradnie serca współczesnych inwestorów. Atrakcyjna forma, nowoczesny wdzięk i zachwycająca kompozycja elewacji sprawiają, że budynek efektownie wyróżnia się na tle innych obiektów w okolicy.

Kamień i drewno zdobiące fasadę budynku są niczym dotyk natury, integrujący dom z jego naturalnym otoczeniem. Uwagę zwraca również rewelacyjny taras z dekoracyjnym kominkiem zewnętrznym – wymarzone miejsce na przyjemny relaks i roześmiane spotkania przy grillu.

Przytulnie i stylowo

Jedną z najatrakcyjniejszych części projektu jest rodzinna przestrzeń wypoczynkowa. Do dyspozycji domowników jest sporych rozmiarów salon, który dzięki szerokim przeszkleniom harmonijnie łączy się z ogrodem. Charakterystycznym elementem aranżacji jest wygodna kanapa w energetycznym żółtym odcieniu, która wnosi do wnętrza solidną porcję pozytywnej energii. Udana kompozycja bieli, naturalnego drewna i modnych dodatków sprawia, że całość strefy dziennej prezentuje się oryginalnie, a jednocześnie bardzo przytulnie.

Zobacz również: Przytulny dom z atrakcyjną antresolą

Dom Nikolas II G2 Energo Plus nie tylko świetnie wygląda, ale również oszczędza dla swoich właścicieli. Architekci z Pracowni Archipelag wyposażyli projekt w pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją, a także system solarny i zadbali o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu mieszkańcy mogą cieszyć się najwyższym komfortem, zdrowym powietrzem, a także niskimi rachunkami za utrzymanie. To znakomita propozycja dla wszystkich, którzy chcą mieszkać nowocześnie, przestronnie i w najlepszym stylu.

Projekt: arch. Artur Wójciak, Pracownia Projektowa Archipelag

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH