W strefie dziennej rządzą pogodne, energetyczne kolory, dzięki którym całość emanuje świeżością i pozytywną energią. Uwagę zwracają dekoracyjne lampy, a także stylowe dodatki, subtelnie akcentujące elegancki charakter wnętrza. Dom EX 17 W2 Energo Plus. Projekt: Artur Wójciak. Fot. Pracownia Projektowa Archipelag

Zobacz galerię [10 zdjęć]

W strefie dziennej rządzą pogodne, energetyczne kolory, dzięki którym całość emanuje świeżością i pozytywną energią. Uwagę zwracają dekoracyjne lampy, a także stylowe dodatki, subtelnie akcentujące elegancki charakter wnętrza. Dom EX 17 W2 Energo Plus. Projekt: Artur Wójciak. Fot. Pracownia Projektowa Archipelag
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
10 wrz 2017 21:42

Nowoczesny dom z płaskim dachem: piękny projekt i wnętrza

Projekt EX 17 W2 ENERGO PLUS będzie spełnieniem marzeń wszystkich miłośników nowoczesnej architektury. Blisko 170 mkw powierzchni pozwoli na komfortowe mieszkanie.

Projekt EX 17 W2 ENERGO PLUS będzie spełnieniem marzeń wszystkich miłośników nowoczesnej architektury. Dom zachwyca zarówno z zewnątrz, jak i od środka. Poznajcie ciekawą propozycję architektów z Pracowni Projektowej Archipelag.

Efektownie, przytulnie i energooszczędnie

EX 17 W2 Energo Plus to idealne połączenie współczesnych trendów z doskonałą funkcjonalnością i przytulną wygodą. Atrakcyjna forma wyposażona w szerokie przeszklenia dodające bryle lekkości efektownie prezentuje się w śnieżnej bieli, wzbogaconej elementami drewna i soczystej zieleni, które podkreślają prestiż domu i pięknie dialogują z jego naturalnym otoczeniem.

Czytaj także: Nowoczesny dom: w nim się zakochasz! Prezentujemy projekt i wnętrza

Projekt w standardzie wyposażono w zestaw energooszczędnych instalacji – kompaktową centralę energetyczną ComfoBox firmy Zehnder (urządzenie będące połączeniem pompy ciepła i wentylacji mechanicznej z rekuperacją), a także system solarny, dzięki którym mieszkańcy mogą cieszyć się nie tylko najwyższym komfortem cieplnym i użytkowym, ale również zdrowym powietrzem i niskimi rachunkami za utrzymanie budynku.

Luksus przestrzeni we wnętrzu

Nowoczesny dom to taki, w którym wnętrze harmonijnie łączy się z ogrodem i właśnie taki jest EX 17 W2 Energo Plus, gdzie panoramiczne okna wpuszczają do środka morze naturalnego światła, a przesuwne drzwi tarasowe zacierają granicę między salonem a przydomową zielenią. Otwarte, świetliste pomieszczenia, a ponadto zestaw sprawdzonych rozwiązań funkcjonalnych sprawiają, że codzienne użytkowanie domu jest prawdziwą przyjemnością.

W strefie dziennej rządzą pogodne, energetyczne kolory, dzięki którym całość emanuje świeżością i pozytywną energią. Uwagę zwracają dekoracyjne lampy, a także stylowe dodatki, subtelnie akcentujące elegancki charakter wnętrza. W rodzinnej oazie relaksu nie mogło zabraknąć nastrojowego kominka, który umila mieszkańcom chłodniejsze dni i wieczory – w tak zorganizowanej przestrzeni każdy czuje się wyjątkowo dobrze i swobodnie.

Charakterystycznym elementem projektu jest ponadto innowacyjne okno do dachów płaskich firmy Fakro, które oprócz tego, że pięknie doświetla przestrzeń głównej sypialni, tworzy niezwykle klimatyczną atmosferę tej części domu. EX 17 W2 Energo Plus to szlachetność prostoty w najmodniejszym wydaniu.

Projekt: Artur Wójciak, Pracownia Projektowa Archipelag

Autor tekstu: Anna Czyż, Pracownia Projektowa Archipelag

 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • domek, 2017-12-14 09:53:30

    Jak chcesz dom bez dachu , to zamieszkaj w bloku. Ale to dla leniwych i wygodnych, bo dom to nie lada wyzwanie. Ale za to w domu można zainstalować turbinę zewnętrzną, która wycisza działanie okapu. No i można ją zamontować właśnie na dachu, a cały urok domu to właśnie dach.
  • globalo, 2017-09-19 20:43:07

    Zgadzamy się w 100% z akapitem, w którym piszecie, że nowoczesny dom to dom z oknami, które dają dużo światła - dzienne światło sprawia, że wnętrze staje się cieplejsze, bardziej przestronne. Jesteśmy na tak, i to jak/!

POLECAMY W SERWISACH