Projekt: Dom Nils II G2 ENERGO PLUS, Pracownia Projektowa Archipelag. Fot. Pracownia Projektowa Archipelag

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Projekt: Dom Nils II G2 ENERGO PLUS, Pracownia Projektowa Archipelag. Fot. Pracownia Projektowa Archipelag
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
29 gru 2017 11:32

Nowoczesny dom - zobacz projekt i wnętrze

Nowoczesny, energooszczędny, a przy tym bardzo ciepły i tani w utrzymaniu – właśnie taki jest dom Nils II G2 ENERGO PLUS. Zobaczcie jak prezentuje się zarówno z zewnątrz, jak i od środka.

Prosty i jednocześnie niebanalny dom Nils II G2 ENERGO PLUS to świetna propozycja dla wszystkich miłośników nowoczesnego designu. Projekt stawia na funkcjonalność i pełną harmonię wnętrza i ogrodu. Frontową fasadę budynku zdobi modny wykusz, w którym zaplanowano klimatyczną sypialnię – dzięki pomysłowemu wykorzystaniu miejsca nad garażem można z niej błyskawicznie przenieść się z na taras z pięknym widokiem na okolicę. Architekci z Pracowni Archipelag zadbali o to, aby w tym domu każdy czuł się komfortowo i swobodnie.

Układ pomieszczeń został starannie przemyślany i maksymalnie doświetlony. Swój słoneczny charakter projekt zawdzięcza m.in. innowacyjnej stolarce aluminiowo-drewnianej marki Fakro, dzięki której granica między salonem a ogrodem subtelnie się zaciera, potęgując wrażenie otwartej i niczym nieograniczonej przestrzeni.

Wnętrze pełne elegancji i przytulnego ciepła

We wnętrzu tego wspaniałego domu rządzi naturalne drewno, które pięknie prezentuje się w towarzystwie ponadczasowej bieli i modnych szarości. Uwagę zwracają atrakcyjne schody, które są niczym biżuteria, dodająca całości szyku i elegancji. Ozdobą salonu jest także nowoczesny kominek – w długie, zimowe wieczory nie ma nic przyjemniejszego niż błogi relaks w jego ciepłym blasku.

Z kolei w letnie miesiące wymarzonym miejscem na odpoczynek po ciężkim dniu pracy jest przytulny taras wzbogacony dekoracyjną pergolą. Dom Nils II G2 ENERGO PLUS zachwyca nie tylko wygodą, ale także imponującą energooszczędnością. Projekt w standardzie wyposażono w pompę ciepła firmy Viessmann i wentylację mechaniczną z rekuperacją marki Zehnder, dzięki czemu gwarantuje niskie rachunki za ogrzewanie i nie emituje do atmosfery szkodliwego CO2. Dom przyjazny człowiekowi i naturze, który już dziś spełnia warunki WT2021 to pewny wybór i bezpieczny komfort na lata. Gorąco polecamy.

Autor: Anna Czyż, kierownik ds. rozwoju, Pracownia Projektowa Archipelag

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH