Biała kanapa, czarno-biały stolik oraz nowoczesne elementy oświetlenia nadają wnętrzu nuty elegancji. Projekt: arch. Rafał Zdanowicz, arch. Tomasz Siemieniuk. Fot. Archetyp

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Biała kanapa, czarno-biały stolik oraz nowoczesne elementy oświetlenia nadają wnętrzu nuty elegancji. Projekt: arch. Rafał Zdanowicz, arch. Tomasz Siemieniuk. Fot. Archetyp
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
14 lis 2016 08:42

Parterowy dom. Zobacz jak możesz go urządzić

Asan to projekt idealny dla 4-osobowej rodziny doceniającej walory domów parterowych. Przykuwa uwagę harmonijną bryłą oraz prostotą detali.

Przejrzysty układ funkcjonalny został podzielony na przestronną część dzienną, wygodną strefę prywatną oraz obszerną część gospodarczą.

Komfortowy układ pomieszczeń 

W strefie dziennej dominuje przestronny salon z jadalnią otwarty na zewnętrzny, zadaszony taras poprzez duże przeszklenia. W części nocnej zaprojektowano trzy sypialnie oraz łazienkę. Komfort użytkowania tej strefy podnosi dodatkowa łazienka i garderoba przy głównej sypialni.

Atutem projektu jest zawsze mile widziana spora strefa gospodarcza, w skład której wchodzi, pralnia, spiżarnia i duża kotłownia na każdy rodzaj paliwa. Asan to dostojny, harmonijny dom, zarówno w bryle, jak i w układzie pomieszczeń, polecany w szczególności osobom, które cenią wygodę mieszkania i energooszczędność użytkowania.

Z nutą brązu

Wnętrze domu Asan zostało zaplanowane funkcjonalnie i z pomysłem. Pomimo stosunkowo niewielkiego metrażu dom jest przestronny i funkcjonalny. Wszystkie pomieszczenia zaprojektowano na jednej kondygnacji. Po jednej stronie domu mamy otwartą strefę dzienną.

Salon i jadalnia zostały odseparowane od kuchni za pomocą bardzo praktycznych, rozsuwanych drzwi. W drugim skrzydle znalazły się sypialnie, w tym jedna z własna garderobą i łazienką.

Na szczególną uwagę zasługuje stylistyka wnętrz. Utrzymane są one w beżach i brązach. Nowoczesne meble pięknie prezentują się na tle podłogi z wielkoformatowych płytek.

Projekt: arch. Rafał Zdanowicz, arch. Tomasz Siemieniuk. Fot. Archetyp

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH