Fot. Eric Laignel, West Chin Architects.

Zobacz galerię [36 zdjęć]

Fot. Eric Laignel, West Chin Architects.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
26 sie 2016 08:12

Piękny dom nad morzem: ty też o takim marzysz?

Położony tuż przy plaży, z widokiem na ocean dom to - pomimo wakacyjnego charakteru - prawdziwa oaza nowoczesnego minimalistycznego wystroju. Chłodnego i orzeźwiającego jak morskie fale.

Duży nowoczesny dom mieszczący się na Long Island zaprojektowało nowojorskie studio West Chin Architects. Architektom i właścicielom zależało przede wszystkim na wyeksponowaniu fantastycznego widoku na Ocean Atlantycki, jaki roztacza sie z okien tego domu. Dzięki ogromnym przeszkleniom plażowy krajobraz dosłownie wnika do środka domu, co podkreśla jeszcze oszczędna stylistyka oraz neutralne kolory.

Pokój w duchu minimalizmu

Wystrój wszystkich pomieszczeń jest nowoczesny i minimalistyczny: biała, szara i beżowa kolorystyka przywołuje na myśl piasek na atlantyckiej plaży i sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze większe niż jest w rzeczywistości.

Przestrzeń podkreśla dodatkowo imponująca wysokość pokoju dziennego. Zastosowanie betonu oraz geometryczne nowoczesne meble to ukłon w stronę współczesnegości, podobnie jak minimalistyczna, niemal surowa kuchnia, skomponowana w bieli, ze stalowymi elementami i wygodną wyspą kuchenną. Część kuchenna znajduje się na podwyższeniu, niżej wyodrębniono część wypoczynkową, którejozdobą sa białe meble oraz oczywiście niezapomniany widok za oknem.

Źródło zdjęć: West Chin Architects.

Fot. Eric Laignel.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH