Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Eric Laignel, West Chin Architects.

Fot. Eric Laignel, West Chin Architects.
  • Autor: Justyna Łotowska
  • 26 sie 2016 08:12 (aktualizacja: 29 sie 2016 08:41)

Piękny dom nad morzem: ty też o takim marzysz?

Położony tuż przy plaży, z widokiem na ocean dom to - pomimo wakacyjnego charakteru - prawdziwa oaza nowoczesnego minimalistycznego wystroju. Chłodnego i orzeźwiającego jak morskie fale.

Duży nowoczesny dom mieszczący się na Long Island zaprojektowało nowojorskie studio West Chin Architects. Architektom i właścicielom zależało przede wszystkim na wyeksponowaniu fantastycznego widoku na Ocean Atlantycki, jaki roztacza sie z okien tego domu. Dzięki ogromnym przeszkleniom plażowy krajobraz dosłownie wnika do środka domu, co podkreśla jeszcze oszczędna stylistyka oraz neutralne kolory.

Pokój w duchu minimalizmu

Wystrój wszystkich pomieszczeń jest nowoczesny i minimalistyczny: biała, szara i beżowa kolorystyka przywołuje na myśl piasek na atlantyckiej plaży i sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze większe niż jest w rzeczywistości.

Przestrzeń podkreśla dodatkowo imponująca wysokość pokoju dziennego. Zastosowanie betonu oraz geometryczne nowoczesne meble to ukłon w stronę współczesnegości, podobnie jak minimalistyczna, niemal surowa kuchnia, skomponowana w bieli, ze stalowymi elementami i wygodną wyspą kuchenną. Część kuchenna znajduje się na podwyższeniu, niżej wyodrębniono część wypoczynkową, którejozdobą sa białe meble oraz oczywiście niezapomniany widok za oknem.

Źródło zdjęć: West Chin Architects.

Fot. Eric Laignel.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA