Fot. Kube Architecture

Zobacz galerię [21 zdjęć]

Fot. Kube Architecture
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 sty 2017 09:23

Piękny dom z USA: zobaczcie ten projekt

Rezydencja położona w stanie Waszyngton, blisko parku Rosedale, to świetny przykład połączenia nowoczesnej architektury z typowo amerykańskim rozmachem.

Duży piętrowy dom w stylu stodoły miał być swoistym "hołdem" oddanym wiejskiej przeszłości tej okolicy - niektóre tutejsze wiejskie rezydencje mają nawet 280 lat! Projektanci domu - pracownia Kube Architecture - stworzyli przestrzeń nowoczesną i przestronną, a przy tym bardzo funkcjonalną. Jej największym atutem jest niewątpliwie otwarcie na naturę - wielkie przeszklenia wpuszczają dużo dziennego światła, a przy tym otwierają wnętrze na zieleń pobliskiego parku.

Sercem domu jest bardzo duża, otwarta kuchnia z wyspą, połączona z równie przestronną jadalnią. Zabudowa kuchenna jest nowoczesna i elegancka zarazem, dzięki połączeniu frontów na wysoki połysk w modnych szarościach z ponadczasowym drewnem. Przestrzeń dzienną zaaranżowano minimalistycznie - widok za ogromnymi oknami wystarcza za najlepsze dekoracje! Jedynym kolorowym akcentem są tu zwracające uwagę sofy w ciekawy, kobaltowym odcieniu. Zieleń drzew zagląda również do okien sypialni, kuchni, a nawet pokoju do pracy. Uspokaja, odpręża i dodaje optymizmu. 

Minimalistyczny sznyt zachowano także w łazience - króluje tu biel i neutralne szarości. Dom wyposażono i zaaranżowano luksusowo - jest tu nie tylko basen, ale i prywatna sala gimnastyczna. Całość spaja nowoczesne drewno i ponadczasowa biel. Ta piękna rezydencja z pewnością jest wygodnym miejscem do codziennego odpoczynku po pracy i weekendowych przyjemności.

Projekt: Kube Architecturewww.kube-arch.com

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH