Zaprojektowane duże okna w pokoju dziennym pozwolą na odpoczynek ciesząc się widokiem zmieniającego się wraz z porami roku ogrodu. Projekt Hawana. Fot. Dobre Domy

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Zaprojektowane duże okna w pokoju dziennym pozwolą na odpoczynek ciesząc się widokiem zmieniającego się wraz z porami roku ogrodu. Projekt Hawana. Fot. Dobre Domy
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
03 sty 2018 11:41

Piękny parterowy dom: zobacz jak go zaprojektowano

Hawana to uroczy dom parterowy, który łączy ze sobą prostotę i skromną elegancję. Jego powierzchnia to 111 m2.

Niewątpliwym atutem domu Hawana jest szeroko zadaszony taras, z zewnętrznym kominkiem, ulokowany na elewacji bocznej. Wnętrze jest stylistyczną kontynuacją wyglądu bryły.

Biel, ciepłe drewno i naturalny kamień odgrywają tu główną rolę. Część mieszkalna domu składa się z trzech pokoi i łazienki oraz z części dziennej – dużego salonu połączonego z jadalnią oraz częściowo zasłoniętej kuchni. Spiżarnia, która sąsiaduje bezpośrednio z pomieszczeniem kuchennym będzie poręcznym miejscem do składowania przedmiotów gospodarczych dla niejednej Pani/Pana domu.

Sprawdź: Jakie domy wybierają Polacy: trendy na 2017 rok

Salon jest jasny i przestronny, szeroko otwarty na jadalnię. Zaprojektowane duże okna w pokoju dziennym pozwolą na odpoczynek ciesząc się widokiem zmieniającego się wraz z porami roku ogrodu, a obecność kominka nada niepowtarzalnego charakteru domu.

Ciepłe drewno i fragmenty ścian wykończone kamieniem pięknie współgrają z bielą ścian i nowoczesnym oświetleniem.

Dekoracją sama w sobie jest częściowo odsłonięta więźba dachowa. Drewniane nowoczesne meble, jak również biało czarne tkaniny dodatków dopełniają całości.

Kuchnia położona jest nieco na uboczu, co zapewni dyskrecję i pozwoli ukryć twórczy nieład szefa kuchni.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH