Dekoracją sama w sobie jest częściowo odsłonięta więźba dachowa. Drewniane nowoczesne meble, jak również biało czarne tkaniny dodatków dopełniają całości.Projekt Hawana. Fot. Dobre Domy

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Dekoracją sama w sobie jest częściowo odsłonięta więźba dachowa. Drewniane nowoczesne meble, jak również biało czarne tkaniny dodatków dopełniają całości.Projekt Hawana. Fot. Dobre Domy
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
28 maj 2017 07:48

Piękny parterowy dom: zobacz jak go zaprojektowano

Hawana to parterowy dom dla 4-osobowej rodziny o powierzchni użytkowej 111 m2. Część dzienna to salon połączony z jadalnią i częściowa zamknięta kuchnia. Część nocna to trzy sypialnie i łazienka. Dopełnieniem funkcji użytkowych są spiżarnia, wc i kotłownia.

Hawana to uroczy dom parterowy, który łączy ze sobą prostotę i skromną elegancję. Aby dodać lekkości całej budowy zaproponowane zostały jasne kolory wykończenia elewacji: biel, szarość kamienia i naturalne drewno. Materiały te uzupełniają się tworząc jedną całość.

Niewątpliwym atutem jest szeroko zadaszony taras, z zewnętrznym kominkiem, ulokowany na elewacji bocznej. Wnętrze jest stylistyczną kontynuacją wyglądu bryły.

Biel, ciepłe drewno i naturalny kamień odgrywają tu główną rolę. Część mieszkalna domu składa się z trzech pokoi i łazienki oraz z części dziennej – dużego salonu połączonego z jadalnią oraz częściowo zasłoniętej kuchni. Spiżarnia, która sąsiaduje bezpośrednio z pomieszczeniem kuchennym będzie poręcznym miejscem do składowania przedmiotów gospodarczych dla niejednej Pani/Pana domu.

Sprawdź: Jakie domy wybierają Polacy: trendy na 2017 rok

Salon jest jasny i przestronny, szeroko otwarty na jadalnię. Zaprojektowane duże okna w pokoju dziennym pozwolą na odpoczynek ciesząc się widokiem zmieniającego się wraz z porami roku ogrodu, a obecność kominka nada niepowtarzalnego charakteru domu.

Ciepłe drewno i fragmenty ścian wykończone kamieniem pięknie współgrają z bielą ścian i nowoczesnym oświetleniem.

Dekoracją sama w sobie jest częściowo odsłonięta więźba dachowa. Drewniane nowoczesne meble, jak również biało czarne tkaniny dodatków dopełniają całości.

Kuchnia położona jest nieco na uboczu, co zapewni dyskrecję i pozwoli ukryć twórczy nieład szefa kuchni.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH