Dom posiada bogaty program funkcjonalny, rozłożony na dwóch pełnych kondygnacyjnych, który zapewni komfort nawet dla wymagających inwestorów. Dom Korso 2. Projekt: arch. Rafał Zdanowicz, arch. Tomasz Siemieniuk. Fot. Archetyp

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Dom posiada bogaty program funkcjonalny, rozłożony na dwóch pełnych kondygnacyjnych, który zapewni komfort nawet dla wymagających inwestorów. Dom Korso 2. Projekt: arch. Rafał Zdanowicz, arch. Tomasz Siemieniuk. Fot. Archetyp
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
12 paź 2017 11:14

Piękny, piętrowy dom - idealny dla rodziny

Korso 2 to projekt reprezentacyjnego domu piętrowego o powierzchni 175 mkw, przeznaczonego dla 4-osobowej rodziny. Jest to typowo miejska rezydencja o nowoczesnym wyglądzie i optymalnej powierzchni użytkowej.

Posiada bogaty program funkcjonalny, rozłożony na dwóch pełnych kondygnacyjnych, który zapewni komfort nawet dla wymagających inwestorów. Na parterze znajduje się duża kotłownia, na każdy rodzaj paliwa oraz dwustanowiskowy garaż.

Dzięki osłonięciu częściowo zadaszonych tarasów, uzyskano na tarasie prywatną strefę wypoczynku. Na piętrze zaprojektowano 3 sypialnie, łazienkę i pralnię.

Główna sypialnia ma zapewnioną własną garderobę oraz łazienkę. Taką dodatkową przestrzeń można według potrzeb przerobić, np. na kącik do pracy. Dom zachwyca wysmakowaną, ponadczasową, klasyczną bryłą ujętą we współczesny elegancki wizerunek. Rezydencja ta stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów poszukujących komfortowego domu w estetycznym wydaniu.

Ponadczasowa elegancja we wnętrzu

Parter zaprojektowano jako otwartą przestrzeń dzienną, złożoną z połączonego salonu, jadalni i kuchni. Przewidziano tutaj także dodatkowy pokój, który można wykorzystać jako gabinet lub dodatkową sypialnię.

Zobacz także: Mały dom parterowy. Tak możesz urządzić 86 metrów

Wnętrze zaprojektowano w stonowanych barwach, dominuje tu biel ścian z dużym dodatkiem drewna. Obecne są też szarości i akcenty z kamienia. Centrum życia rodzinnego jest otwarta strefa dzienna. Salon płynnie przechodzi w jadalnię, kuchnia została oddzielona od tych pomieszczeń za pomocą dużych drzwi przesuwnych.

Duże przeszklenia z salonu prowadza nas na rozłożysty taras, który będzie latem naturalnym przedłużeniem strefy dziennej. Również w jadalni panoramiczne okno pozwoli na delektowanie się posiłkami i jednoczesne podziwianie piękna natury.

Technologia wykonania

pow. zabudowy 169,71 m2

pow. użytkowa 175,94
kubatura 1.111,00 m3
wysokość domu 8,62 m
kąt nachylenia dachu 20º
min. wymiary działki 21,75 x 24,35 m
ściany zewnętrzne – dwuwarstwowe, pustak ceramiczny docieplony styropianem
ściany wewnętrzne – murowane
strop – żelbetowy
dach – dachówka lub blachodachówka 280,00 m2
elewacje – tynk, płyta elewacyjna

Projekt: arch. Rafał Zdanowicz, arch. Tomasz Siemieniuk, Archetyp

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH