• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.najlepszedomy.pl
30 marz 2016 12:41

Podwarszawski dom w bieli i czerni

Dom wybudowany w latach osiemdziesiątych stanowił stosunkowo niewielkie lokum. W latach 90-tych rozbudowano jego część mieszkalną, a podczas kolejnej modernizacji dodano kryty basen. Teraz ponownie przeszedł kompleksowe zmiany

Dużą zaletą projektu jest otwartość wnętrza na otaczający ogród. Dzięki dużej ilości okien schodzących do podłogi wnętrze dzienne na parterze i sypialnie na piętrze łączą się z przyrodą na zewnątrz domu. Wnętrze rezydencji skąpane jest w słońcu. Parter budynku to połączona przestrzeń salonu, jadalni, kuchni i holu – razem tworzących jedną wspólną powierzchnię. Jest ona urozmaicona otwarciem przestrzennym nad jadalnią, czy obniżeniem podłogi salonu. Uwagę przykuwają reprezentacyjne schody w holu, widoczne z wielu miejsc domu.

Ważnym punktem salonu jest kominek. Biały, tradycyjny ociepla wnętrze dodając mu domowego charakteru. Duże wrażenie robią szklane żyrandole, wiszące w salonie i jadalni. Tradycyjnej elegancji nadają salonowi również kolumny ustawione przy wejściu.

Zobacz całą galerię zdjęć z tego domu

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH