Projekt: Monika Madaj. Zdjęcia: Piotr Ulanowski

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Projekt: Monika Madaj. Zdjęcia: Piotr Ulanowski
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Archiconnect.pl
28 marz 2018 10:10

Przytulna kawalerka z akcentami pudrowego różu

Choć wnętrza tego dwupokojowego mieszkania wydają się nieco eklektyczne, w sumie tworzą przytulną i zgrabną całość. Zestawienie bieli, szarości i brudnego różu spaja, a jednocześnie nadaje charakter aranżacji.

Kuchnia otwarta jest na przestrzeń dzienną. Od salonu oddziela ją niewielki jadalniany stół. Dekoracyjny motyw z gresu na podłodze w kuchni przeniesiono na rysunek w pasie roboczym, co w połączeniu z uchwytami mebli ożywia i rozwesela wnętrze.

Praktyczny wiszący regał za sofą wyposażono w otwarte i zamykane półki. Pozwala to na atrakcyjną ekspozycję bibelotów, a także na ukrycie mniej efektownych, choć potrzebnych i użytecznych przedmiotów. Pomysłowe i wygodne wezgłowie w sypialni jest świetnym miejscem do odpoczynku i prasówki.

W niewielkiej łazience projektantce udało się ukryć pralkę i wygospodarować sporo miejsca do przechowywania. Pojemna szafa z siedziskiem w przedpokoju także pomieści wiele skarbów właścicielki.

Kawalerka "męska" czy "kobieca" - zobacz i zdecyduj

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Mati Bartkowski, 2018-03-28 21:20:57

    No ten róż bym sobie darował, ale generalnie fajne wnętrze. Inna sprawa gdzie dobrego projektanta znaleźć. Jakbyście mieli kogoś godnego polecenia będę wdzięczny.

POLECAMY W SERWISACH