Rozległy, częściowo zadaszony taras jest ogromnym atutem projektu. Projekt Daniel IV G2. Fot. Pracownia Projektowa Archipelag

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Rozległy, częściowo zadaszony taras jest ogromnym atutem projektu. Projekt Daniel IV G2. Fot. Pracownia Projektowa Archipelag
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
10 paź 2017 13:47

Przytulny dom z atrakcyjną antresolą. Prezentujemy projekt i wnętrza

Daniel IV G2 to dom, który skradnie serca miłośników nowoczesnego designu. Posiada wspaniałe, otwarte wnętrze, oryginalną fasadę i świetnie zorganizowany układ funkcjonalny.

Słonecznie, przestronnie, pięknie 

Projekt Daniel IV G2, o powierzchni użytkowej 122 m2 będzie świetnym wyborem dla wszystkich, marzących o nowoczesnym domu z wnętrzem pełnym światła i ciepła. Dom spełni oczekiwania inwestorów, którzy cenią luksus przestrzeni i lubią odpoczywać w domowym zaciszu.

Strefa dzienna została urządzona w myśl zasady codzienna wygoda w parze z funkcjonalnością. Wspaniały salon z kominkiem otwarty na jadalnię i ogród tworzy wymarzone warunki, żeby przyjemnie wypocząć w gronie najbliższych.

Zobacz również: Piękny parterowy dom dla rodziny 

Wizytówką projektu są optymalnie rozplanowane przeszklenia, dzięki którym do środka swobodnie wpada naturalne światło, oplatając swym słonecznym blaskiem niemal każdy zakątek domu. W prezentowanej aranżacji rządzi elegancka biel, stylowo połączona z modną szarością i drewnem. Atrakcyjnego pazura dodają całości oryginalne lampy, m.in. słynna lampa Bubble firmy Modernica, zaprojektowana przez George’a Nelsona w roku 1947.

Świetlista antresola

W projekcie Daniel IV G2 zastosowano więźbę dachową w systemie prefabrykacji drewnianej MiTEK (pas dolny wiązara stanowi konstrukcję nad salonem i antresolą). Atrakcyjna antresola pięknie doświetlona nowoczesnymi oknami połaciowymi Fakro to idealne miejsce na pracownię, zaciszną strefę relaksu, domową bibliotekę lub przytulną przestrzeń do gier i zabaw.

W tej części domu zaplanowano również dwa dodatkowe pomieszczenia, które świetnie sprawdzą się jako praktyczny strych lub wygodna pralnia z suszarnią.

Daniel IV G2 to projekt, który nie tylko świetnie wygląda i jest bardzo komfortowy w codziennym użytkowaniu, ale także dom, który imponuje swoją energooszczędnością. Harmonijna aura całości, otwarte, świetliste wnętrze, a przy tym niskie rachunki za utrzymanie – to wszystko sprawia, że mieszka się w nim naprawdę rewelacyjnie.

TEKST: Anna Czyż, kierownik ds. rozwoju, Pracownia Projektowa Archipelag

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • leszek.jas@gmail.com, 2017-10-17 19:49:58

    bardzo ciekawy projekt

POLECAMY W SERWISACH