Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. HOLA Design.

Fot. HOLA Design.
  • Autor: Justyna Łotowska
  • 12 kwi 2014 14:21 (aktualizacja: 29 kwi 2014 08:53)

Słoneczne mieszkanie w nowoczesnym stylu: duża galeria zdjęć wnętrza

Nowoczesne i przestronne mieszkanie dosłownie zalane jest słońcem. To efekt, jaki  mogą dać wielkie przeszklenia oraz ciepła kolorystyka zastosowanych materiałów.

Duży i wygodny apartament to dzieło duetu projektantów z HOLA Design - Moniki i Adama Bronikowskich. To wnętrze na wskroś nowoczesne, ale przy  tym pełne ciepła i przytulne. Jak osiągnąć taki efekt? Projektanci postawili na uniwersalną biel ścian, zestawioną z ciepłym miodowym kolorem mebli i podłóg.

Kuchnia w kolorze miodu

Piękny odcień mebli zwraca uwagę zwłaszcza na frontach mebli kuchennych - we wnętrzu zastosowano popularne rozwiązanie z kuchnią w formie aneksu kuchennego, w której ciepły kolor fornirowanych szafek zestawiono z połyskującą bielą części frontów. Tuż obok znalazł się wygodny duży stół jadalniany, przy którym cieszą oko nowoczesne formy krzeseł tapicerowanych w szarej tkaninie.

W części wypoczynkowej króluje z kolei ogromny szary tapicerowany narożnik - dzięki temu paleta zastosowanych barw została ograniczona właściwie do bieli, szarości i ciepłego odcienia miodu. 

Uwaga na oświetlenie

Tym, co z pewnością zwraca również uwagę w tym apartamencie, jest starannie dobrane, nowoczesne oświetlenie. Widać to w salonie, widać także w części kuchennej, a nawet w łazience, gdzie biel sprzętów zestawiono z beżowymi płytkami i efektowną fototapetą.

PROJEKTANT

Monika i Adam Bronikowscy

Hola Design - Projektowanie Wnętrz

WASZE KOMENTARZE (4) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA