Zlokalizowany nad narożną kanapą podwieszany regał powstał w wyniku inspiracji twórczością Filipa Janssensa. Nietypowy mebel stanowi niezwykle efektowny element umeblowania pomieszczenia. Projekt: Anna Maria Sokołowska i Marta Piątkowska. Fot. foto & mohito.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Zlokalizowany nad narożną kanapą podwieszany regał powstał w wyniku inspiracji twórczością Filipa Janssensa. Nietypowy mebel stanowi niezwykle efektowny element umeblowania pomieszczenia. Projekt: Anna Maria Sokołowska i Marta Piątkowska. Fot. foto & mohito.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
05 lis 2014 09:33

Stylowe i nowoczesne wnętrze. Piękne mieszkanie nad morzem

Nowoczesne, jasne i przestronne. Takie jest wnętrze 4-pokojowego mieszkania w Gdyni Orłowo. Skąpane w błękitach, dopracowane w każdym detalu. Zachwyca i urzeka.

Dzielnica Gdyni Orłowo jest jednym z najurokliwszych zakątków polskiego wybrzeża. W pięknej okolicy powstał równie piękny apartament, w którym każdy detal wykonano z niezwykłą dbałością o szczegóły. 

Apartament powstał z połączenia dwóch mniejszych mieszkań. Wewnątrz znalazły się strefa dzienna, pokoje córki i syna właścicieli, dwie łazienki oraz sypialnia z garderobą. Salon z kuchnią i jadalnią tworzą wspólną strefę otwartą, będącą centrum całego mieszkania. Poszczególne elementy pomieszczenia spaja wizualnie jednorodna posadzka na podłodze, która przechodzi w inny materiał jedynie w sąsiedztwie mebli kuchennych.

Łazienki dla pań i panów

Łazienki zostały urządzone w dwóch odmiennych stylistykach. Pierwszą - męską, utrzymano w ciemnej kolorystyce, z czarną strefą prysznica i elementami z dębowego forniru. Druga łazienka została stworzona z myślą o płci pięknej, zamieszkującej apartament. Króluje w niej biel, urozmaicona czernią i srebrnymi akcentami. Tutaj, zamiast prysznica, zlokalizowano wannę, w której można oddawać się długim, relaksującym kąpielom.

Schludnie i stylowo

Głównym ciągiem komunikacyjnym w mieszkaniu jest korytarz. Oprócz typowo praktycznej funkcji, pełni on również niezwykle istotne dekoracyjne zadanie. To bowiem tutaj jedną ze ścian wykończono efektowną mozaiką firmy Bisazza, ułożoną w piękny obraz, na którym widnieje klasyczna rzeźba grecka.

Całość mieszkania utrzymano w bardzo schludnym stylu. Duża ilość schowków, umiejętnie ukrytych za wysokimi drzwiami bądź panelami zapewnia przestrzeń do przechowywania, bez zaburzania wizualnego porządku wnętrza. To zostało natomiast wykończone w uniwersalnych barwach: beże, biel i klasyczna czerń stanowią główną paletę kolorów. Stonowane barwy ożywają dzięki błękitnym i turkusowym akcentom.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • yanka, 2014-11-07 19:52:13

    Piękne kolory! I ta mozaika w holu... ehh... pomarzyć... :)

POLECAMY W SERWISACH