Projekt i zdjęcia: Studio Projekt

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Projekt i zdjęcia: Studio Projekt
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Archiconnect.pl
23 kwi 2018 13:48

Szczypta turkusu w ponadczasowym wnętrzu

Ponadczasowość tego niewielkiego mieszkania w Iławie gwarantują stonowane, eleganckie szarości i biele. Motyw przewodni wnętrza to mocne, turkusowe akcenty. Odnajdziemy je w każdym z pomieszczeń.

Kolor turkusowy pojawia się konsekwentnie na ścianie w salonie i aneksie kuchennym, a także w sypialni. Nie można tu jednak mówić o monotonii, ponieważ w każdym przypadku projektantka "ubrała" weń inny materiał. Tapeta o matowym wykończeniu w salonie "stanęła" naprzeciw wykończonej na wysoki połysk kuchennej ściany między blatem roboczym a szafkami u góry.

Z kolei w sypialni głębokie odcienie turkusu i morskiej zieleni nabrały miękkości, dzięki wygodnemu, aksamitnemu zagłówkowi i ozdobnym poduszkom. Ascetyczna biel mebli i ścian pozwoliła doskonale wyeksponować to, co w tym wnętrzu najważniejsze. Komfortowe łóżko przyciąga wzrok każdego, kto przekroczy próg sypialni.

Zielona elegancja w mieście - zobacz piękny projekt mieszkania

Na pierwszy rzut oka turkusów nie widać w łazience. Kolor wprowadzają do wnętrza dodatki, np. ręczniki. Ciepły odcień jasnego drewna w zestawieniu z bielą ścian i ceramiki to rozwiązanie uniwersalne, które zawsze się sprawdzi.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH