Jadalnia i pokój dzienny to otwarta przestrzeń – ciepła i pełna światła. Fot. Fertility Design.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Jadalnia i pokój dzienny to otwarta przestrzeń – ciepła i pełna światła. Fot. Fertility Design.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
28 wrz 2014 10:30

Wnętrze otwarte - eleganckie, ciepłe i bardzo piękne

To wnętrze zaprojektowane przez zespół Fertility Design wyróżnia się przede wszystkim sprytnym rozwiązaniem w samym sercu domu. To przeszklone, rozsuwane drzwi oddzielające strefę wypoczynkową od gabinetowej.

Przesuwne drzwi okazały się doskonałym rozwiązaniem w otwartym wnętrzu, w którym nie było już dodatkowego pokoju, mogącego pełnić rolę gabinetu. Wystarczy je zasunąć, a mamy komfortowe miejsce do pracy, oddzielone od reszty domu. Natomiast po rozsunięciu drzwi zyskujemy dodatkową przestrzeń w salonie.

Piękny, jasny salon

Salon, utrzymany w kremowo-brązowej tonacji, pełen jest elegancji, a jednocześnie przytulnego ciepła. Ma duże panoramiczne okna, dzięki czemu jest przestronny i bardzo jasny. W strefie gabinetowej znajduje się domowa biblioteka, a naprzeciwko – duża tablica, po której można swobodnie pisać flamastrami. Może zatem służyć do pracy, a także jako pole do popisu dla mieszkających tu dzieci.

Kuchnia z jadalnią: wygodna i funkcjonalna

Kuchnia została połączona z jadalnią. Jest więc wygodnie i funkcjonalnie. Dzięki zastosowaniu rozsuwanych drzwi można łatwo z dwóch pomieszczeń uczynić jedno. Decyzja należy do nas. W jadalni, pozostającej w bezpośrednim sąsiedztwie salonu, dominującym elementem jest duży dębowy stół, który doskonale sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i na większym przyjęciu.

Wygodna i przytulna sypialnia

Kolor brązowy daje nieskończone możliwości aranżacyjne. Dlatego zastosowano go również w sypialni. Przytulny klimat tworzą tu użyte naturalne materiały oraz różnorodne oświetlenie: klasyczna lampa nocna i świetlista kula zwisająca z sufitu. Lekkie, przyjemne odcienie wprowadzają romantyczny nastrój i zachęcają do odpoczynku na wspaniałym łożu.

Dzięki utrzymaniu tej samej palety kolorystycznej w całym mieszkaniu, uzyskano harmonię i płynne połączenie wszystkich pomieszczeń. Również ta sama drewniana podłoga sprawia, że zacierają się granice między poszczególnymi strefami.

Tekst: Izabela Kolosa.

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • i-budowlany.pl, 2014-09-29 23:42:09

    Zmienilibyśmy jedynie stolik kawowy na nieco bardziej nowoczesny - np. biały ze szklanymi elementami.

POLECAMY W SERWISACH