Na tle jasnych ścian pięknie prezentują się wyeksponowane detale z ciemnego cedrowego drewna. Projekt: Clark | Richardson Architects. Fot. Paul Finkel.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Na tle jasnych ścian pięknie prezentują się wyeksponowane detale z ciemnego cedrowego drewna. Projekt: Clark | Richardson Architects. Fot. Paul Finkel.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
08 marz 2016 14:26

Wnętrze w kolorach ziemi. Zobacz piękny dom

Stonowane barwy oraz klasyka mieszająca się z nowoczesnością. Tak wygląda luksusowa rezydencja w Teksasie.

Współczesna luksusowa rezydencja położona jest w Lakeway w Teksasie w otoczeniu malowniczych widoków, z którymi jej wnętrze spajają wizualnie duże okna. Dom - jak na luksusowy przybytek przystało - ma aż 4 sypialnie i 4 łazienki. Podwójny dziedziniec okala budynek z dwóch stron jednocześnie: od południa i północy. Tutaj też znajduje się główne wejście do rezydencji. 

Wędrując przez obszerny hol, przechodzimy do otwartej strefy dziennej, w której wysoki na dwie kondygnacje salon otwiera się na jadalnię oraz piękną kuchnię. Od południa dom otwiera się na basen, oddzielony od wnętrz szklanymi przesuwnymi drzwiami.

Parter to również gabinet, pomieszczenia gospodarcze, pokój dla służby, pokoje i łazienka dla gości, a także wydzielona przestrzeń dla Pana i Pani domu z przestronną master bedroom, salonem kąpielowym, garderobą oraz kominkiem. 

W miejscu za kuchnią subtelnie wkomponowano schody prowadzące na drugą kondygnację. Na piętrze urządzono dalszy ciąg strefy prywatnej. Znajdują się w niej pokój rodzinny oraz dwie sypialnie ze wspólną łazienką. 

We wnętrzu dominuje paleta stonowanych, eleganckich barw ziemi z szarościami, beżami i brązami na czele. Nowoczesne akcenty w postaci odsłoniętych żarówek przeplatających się z klasycznymi detalami, jak gładkie sztukaterie. Całości dopełniają szlachetne materiały naturalne: prawdziwy marmur, z którego wykonano kuchenny blat oraz wyeksponowane na tle jasnych ścian barwione  na ciemny kolor drewno cedrowe. 

Projekt: Clark | Richardson Architects, www.clarkrichardson.com

Zdjęcia: Paul Finkel

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH