Wnętrze urządzono w stonowanych kolorach. Dominują tutaj szarość, biel i jasne brązy pod postacią naturalnego drewna. Projekt: Studio Vara. Fot. Bruce Damonte.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Wnętrze urządzono w stonowanych kolorach. Dominują tutaj szarość, biel i jasne brązy pod postacią naturalnego drewna. Projekt: Studio Vara. Fot. Bruce Damonte.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
28 paź 2016 11:39

Wnętrze w szarościach i beżach. Zobaczcie stary dom po remoncie

Właściciel starego domu z 1908 roku pragnął wnętrza spójnego i nowoczesnego. Zobaczcie, co zaproponowali architekci.

Właściciel domu zgłosił się do pracowni Studio VARA z dwoma podstawowymi życzeniami: chciał przeistoczyć stary budynek z początków XX wieku w nowoczesne, spójne architektonicznie wnętrze oraz potrzebował garażu w dzielnicy, gdzie trudno o parking. 

To, co otrzymał to eleganckie wnętrze, w którym jasno zaznaczono podział na strefę prywatną i dzienną, przy czym ta druga została również skomunikowana z garażem, wkomponowanym w bryłę budynku po jej stronie. Przestrzeń nad i pod garażem wykorzystano na pokoje gościnne. Dzienne pomieszczenia znajdują się na południu, w nasłonecznionej części budynku, w strefie nocnej, zlokalizowanej od północnej strony domu, urządzono strefę wypoczynku i relaksu. 

Poszczególne strefy oddzielają od siebie schody, których obecność zaznaczona została czarnym kolorem balustrad, wyeksponowanym na tle białych ścian. Czerń jest jednak jedynie detalem, podkreślającym wnętrze urządzone w stonowanych kolorach. Dominuje tutaj jasne drewno, spokojne szarości oraz biel. 

Projekt: Studio Vara

Zdjęcia: Bruce Damonte

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH