Projekt: Hi-Light Architects. Zdjęcia: Den Didenko

Zobacz galerię [22 zdjęć]

Projekt: Hi-Light Architects. Zdjęcia: Den Didenko
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Archiconnect.pl
02 marz 2018 10:15

Zobacz mieszkanie w harmonii z naturą

Klasyka, precyzyjność, natura, harmonia - to główne cechy tego wnętrza. Klasyczne i minimalistyczne rozwiązania gwarantują funkcjonalność, ponadczasowość i łatwość dopasowania. Każdy najmniejszy element doskonale współgra z resztą.

Nowoczesne i przestronne mieszkanie w Krakowie spełni wymagania nawet najbardziej wymagających właścicieli. Każde pomieszczenie zostało poddane uważnej analizie i perfekcyjnie zaplanowane. W rezultacie przestrzeń zachwyca nie tylko wizualnie, jest także wygodna i komfortowa.

Każde z pomieszczeń utrzymano w stonowanej palecie barw, opartej głównie na szarościach oraz bieli. Monotonię przełamuje naturalne drewno. Gdzieniegdzie projektanci wprowadzili także kolor zielony, jako dodatek w formie tkaniny oraz żywej zieleni. Szczególnej uwagi wymaga starannie przemyślane oświetlenie, umieszczone w dużej mierze w podwieszonych sufitach. Dzięki takiemu oświetleniu, wnętrze jest jasne i przyjemne.

Funkcjonalny układ pomieszczeń został rozplanowany z dużą precyzją, dzięki czemu poszczególne strefy nie kolidują ze sobą, a jedynie płynnie się uzupełniają. Można to łatwo zaobserwować w strefie
dziennej, gdzie mieści się salon, kuchnia z wyspą, jadalnia i kącik czytelniczy z wygodnym fotelem i
lampą podłogową.

Precyzyjne połączenie roślinności, drewna i kolorów ziemi nadaje mieszkaniu naturalnego charakteru. Pozwala to na odnalezienie harmonii niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania zarówno w mieszkaniu, jak i poza nim.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH