Fot. HOLA Design.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Fot. HOLA Design.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
09 maj 2014 10:37

Aranżacja wnętrza w czerni i bieli: modnie i nowocześnie

Wnętrze zaprojektowane przez warszawskich architektów z pracowni HOLA Design zwraca uwagę nowoczesną minimalistyczną formą, a jednocześnie przytulnym charakterem. Efekt ten osiągnięto dzięki stonowanej kolorystyce i naturalnym materiałom.

Kolory ziemi zestawione z zawsze modną bielą i dodającą charakteru czernią dobrze się sprawdzą w każdym wnętrzu, i na małej, i na dużej powierzchni. Wiedzą o tym projektanci z HOLA Design, Monika i Adam Bronikowscy, którzy w swoich projektach konsekwentnie stawiają na połączenia bieli i czerni, minimalistyczny, inspirowany Skandynawią styl i naturalne materiały. Nie inaczej jest i w tym wnętrzu.

Otwarta przestrzeń

Duże mieszkanie ma otwarty charakter - w części dziennej znajduje się wygodna strefa wypoczynkowa, całkowicie otwarta na salon kuchnia oraz piękna jadalnia z drewnianym stołem, nad którym zawisło designerskie oświetlenie. 

W części dziennej uwagę zwraca wszechobecny rysunek drewna, na podłodze, stałych zabudowach oraz meblach kuchennych. Na tle bieli ma tym większą siłę rażenia. Czarne elementy wyposażenia, a przede wszystkim oryginalne lampy stanowią prawdziwą "kropkę nad i" tej aranżacji. Oświetlenie zresztą zaplanowano z dużą starannością: jest nowocześnie i minimalistycznie, a jednocześnie funkcjonalnie.

Kuchnia z wyspą

Właściciele zdecydowali się na całkowicie otwartą na przestrzeń dzienną kuchnię. Jej głównym elementem jest duża, wygodna wyspa kuchenna z dekoracyjnym nowoczesnym okapem. Szafki kuchenne z fornirowanymi fornirami sąsiadują z białą zabudową kuchenną na wysoki połysk i, jak widać, jest to bardzo twórcze sąsiedztowo. Charakter wnętrz podkreślają jeszcze pasiaste tapety w neutralnych barwach: dodają przestrzeni stylu i optycznie rozjaśniają i powiększają pomieszczenie.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH