Apartament pokazowy w Warszawie. Fot. Nordic Mokotów

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Apartament pokazowy w Warszawie. Fot. Nordic Mokotów
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
06 wrz 2017 14:02

Biel, drewno i widok na Mokotów - zobacz piękny apartament w Warszawie

Fiński design, łazienka z sauną oraz najwyższa jakość wykonania – tak przedstawia się apartament pokazowy w Nordic Mokotów.

Nordic Mokotów to pierwszy fiński projekt mieszkaniowy w Polsce, który aspiruje, by stać się wizytówką nordyckiego stylu życia. Apartamenty zyskują cichą i spokojną aurę, dzięki szczególnemu położeniu inwestycji – od strony al. W. Sikorskiego jest osłonięta przez istniejący już budynek mieszkalny. Z okien natomiast można podziwiać zieloną przestrzeń Mokotowa, a z wyższych pięter panoramę i centrum Warszawy. Okolica inwestycji charakteryzuje się korzystnym dojazdem do centrum miasta oraz lotniska Chopina. Ponadto, w jej bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się centra handlowo-usługowe, szkoły i przedszkola, obiekty rekreacyjne, a także liczne ścieżki rowerowe.

Apartament pokazowy

Dwustronny apartament pokazowy o powierzchni niemal 67 m kw. znajduje się na trzecim  piętrze. Składa się z salonu z otwartą kuchnią, dwóch sypialni, garderoby, łazienki z sauną fińską oraz dwóch balkonów. - Apartament utrzymany jest w stonowanej kolorystyce. Przeważają w nim szarości oraz biele. Niewątpliwym atutem są także elementy z naturalnego drewna oraz podłoga z bielonego dębu. Ogromną rolę odgrywa również światło, które wpada do wnętrz przez duże okna – mówi Dorota Śledyńska, architekt w Nordic Mokotów.

Funkcjonalna kuchnia

Meble w kuchni w kolorze złamanej bieli wykonane są na wymiar przez pracownię stolarską, aby zapewnić jak największą funkcjonalność. Na podłodze znajdują się oryginalne płytki w kształcie heksagonów. W pozostałych pomieszczeniach większość mebli, garderoba oraz drzwi wewnętrzne również zostały specjalne zaprojektowane i wykonane przez stolarza na wymiar.

Łazienka z prawdziwie fińską sauną

W łazience zastosowano typowo skandynawskie rozwiązania - jej serce stanowi sucha sauna fińska z lipowego drewna. Dzięki przeszkleniu, wpisuje się w łazienkę optycznie powiększając jej przestrzeń. Co ważne, możliwość zainstalowania sauny będzie dostępna również w innych, wybranych apartamentach Nordic Mokotów.

Drewniane tarasy z widokiem na centrum Warszawy

Skandynawski styl to także umiłowanie natury oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu. Tarasy wyróżniają się drewnianą podłogą oraz podsufitką. Dzięki wygodnym meblom i otoczeniu roślin, są przedłużeniem obu sypialni, co sprzyja odpoczynkowi i relaksowi. Z tarasów rozpościera się piękny widok na Mokotów i centrum Warszawy.

Zobacz także: pomysły na piękny przedpokój

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH