Półwysep zaznacza ciąg komunikacyjny pomiędzy salonem a pokojem dziecięcym. Odgranicza również strefę kuchni od holu. Fot. Vastanhem.

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Półwysep zaznacza ciąg komunikacyjny pomiędzy salonem a pokojem dziecięcym. Odgranicza również strefę kuchni od holu. Fot. Vastanhem.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
10 kwi 2015 11:50

Jasne mieszkanie w bieli i drewnie

Do mieszkania prowadzą solidne dębowe drzwi, stanowiące jednocześnie obietnicę tego, co zobaczymy w środku. Mieszkanie wypełniają bowiem rozświetlająca biel i naturalne drewno.

Duże, 120-metrowe mieszkanie ma sześć pokoi, dodatkowo rozświetlonych i optycznie powiększonych poprzez dominację jasnych kolorów. We wnętrzach dominuje biel i kolory drewna. Podłoga w większości pomieszczeń jest wykończona naturalnych, dębowym parkietem, kondygnacje łączą ze sobą drewniane schody, a stolarka otworowa to lita, drewniana płyta. 

Na pierwszym piętrze, dwukondygnacyjnego mieszkania urządzono obszerną strefę dzienną, obejmującą salon i kuchnią z jadalnią, łazienkę połączoną z pralnią oraz sypialnię dla dzieci. Zanim na dobre wkroczymy w strefę drewnianej podłogi, przy wejściu powita nas pas ciemnoszarych płytek ceramicznych - praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza na deszczowe czy zimowe dni. 

Akcenty w ciemnoszarym, wpadającym w czerń kolorze są również obecne w salonie, w postaci tapicerowanych mebli wypoczynkowych, przy wejściu go mieszkania - jako wzorzysta tapeta wyznaczająca strefę, w której pozostawić można okrycia, sypialni małżeńskiej czy saloniku na piętrze. Stanowią one równowagę dla dominacji bieli i beżów we wnętrzach. 

Na drugim piętrze znajduje się salonik, pełniący jednocześnie funkcję holu, skomunikowanego z dwiema sypialniami, łazienką i dużą garderobą. Za jedną z sypialni ukryto również kącik do pracy, tutaj w zaciszu prywatnego azylu, domownicy mogą popracować. 

Mieszkanie wystawione na sprzedaż przez szwedzką agencję Vastanhem.se

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Berra, 2015-04-14 17:59:15

    Kompletnie mi meble nie pasują. Nie ten styl. Wszystko się gryzie. Do takich mebli raczej powinny byc dobrane zupełnie inne kolory ścian

POLECAMY W SERWISACH