Niewielki aneks kuchenny symbolicznie od reszty pomieszczenia oddziela mały stół jadalniany dla trzech osób. Ciemny, przytulny kolor drewna ociepla wizualnie chłodne szarości dominujące we wnętrzu. Fot. Stadshem.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Niewielki aneks kuchenny symbolicznie od reszty pomieszczenia oddziela mały stół jadalniany dla trzech osób. Ciemny, przytulny kolor drewna ociepla wizualnie chłodne szarości dominujące we wnętrzu. Fot. Stadshem.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
02 sty 2017 14:49

Małe, eleganckie mieszkanie. Zobacz jak urządzono 25 metrów

Niewielkie mieszkanko zachwyca eleganckim wystrojem. Zobaczcie, jak pięknie wygląda.

Mieszkanie składa się z jednego głównego pokoju, łazienki oraz niewielkiego przedpokoju. Strefę dzienną połączono z nocną w obrębie jednego pomieszczenia. Znajduje się tutaj salon z łóżkiem (które może pełnić funkcję sypialni) i malutki aneks kuchenny.

Na niewielkiej przestrzeni udało się także zmieścić jadalnię dla trzech osób, której funkcję pełni niewielki, rozkładany stół. W rogu pomieszczenia, po drugiej stronie, znalazł się kącik z toaletką, pod którą wygospodarowano miejsce na przechowywanie np. książek. Mimo niewielkiego metrażu, mieszkanie nie przeraża ciasnotą. Zawdzięcza to jasnym kolorom, użytym do jego wykończenia. W pokoju nie jest to jednak sterylna biel, a delikatne szarości, tworzące bardzo spokojną, stonowaną aranżację.

Przytulność w mieszkaniu buduje puchaty dywan na podłodze i delikatne, długie firany po obu stronach okna. Brak natomiast ciężkich zasłon, które przytłoczyłyby wizualnie wnętrze. Okno, poprowadzone na całą szerokość mieszkania dobrze je doświetla sprawiając, że wnętrze jest jasne.

Usytuowana przy samym wejściu łazienka jest funkcjonalna mimo niewielkich rozmiarów: z wc, umywalką i strefą prysznica. W jej wystroju dominuje powiększająca optycznie wnętrze biel. Urządzaniu mieszkania przyświecała idea wykorzystania każdego skrawka przestrzeni - dlatego też w przedpokoju całą ścianę pokrywa wysoka pod sam sufit zabudowa, za którą skryto garderobę.

Mieszkanie wystawione na sprzedaż przez szwedzką agencję Stadshem.se.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH