Salon został urządzony w jasnych kolorach. Przeważa biel, urozmaicona różnorodnymi odcieniami szarości. Fot. Vastanhem.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Salon został urządzony w jasnych kolorach. Przeważa biel, urozmaicona różnorodnymi odcieniami szarości. Fot. Vastanhem.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
19 gru 2016 09:55

Małe, jasne mieszkanie w skandynawskim stylu

Stare mieszkanie przeszło ogromną metamorfozę. Teraz zachwyca eleganckim, jasnym wnętrzem w stylu skandynawskim.

Stare XX-wieczne mieszkanie zostało gruntowanie odremontowane niecały rok temu. Lokum oferuje swoim szczęśliwym mieszkańcom pięć pokoi, dwie łazienki i kuchnię. Wszystkie skomunikowane z przedpokojem, poprowadzonym przez całe mieszkanie.

Pomieszczenia dzienne, jak kuchnia, jadalnia i salon są urządzone w jednym rzędzie i połączone ze sobą wysokimi drzwiami - jak przystało na wnętrze starej kamienicy. Z kuchni przejść można bezpośrednio do jadalni, która stanowi pomieszczenie pośrednie pomiędzy kuchnią i pokojem dziennym. Po drugiej stronie korytarza znalazły się trzy sypialnie, a po dwóch przeciwległych jego stronach - łazienka z toaletą oraz wc.

W mieszkaniu królują stonowane barwy. Przeważa tutaj biel, choć nie brak również szarych akcentów. Dominują zwłaszcza w jadalni, gdzie ściany pokryto szarym, surowym tynkiem, a na podłodze położono szaro-biały dywan. Mniejszą jadalnię urządzono również w kuchni - tutaj szybki posiłek może zjeść nawet 6 osób. 

Pomieszczenie jest utrzymane w typowo skandynawskim stylu, z białymi, funkcjonalnymi meblami, w których pomieścić można wszystkie sprzęty i akcesoria kuchenne. Ziemiste, stonowane kolory ożywiają akcenty w postaci turkusów, indygo i granatów, wprowadzające do poszczególnych pokoi delikatnie marynistyczną manierę. Całość spaja ze sobą drewniana podłoga, która jest elementem ocieplającym wizualnie wnętrze.

Mieszkanie wystawione na sprzedaż przez szwedzką agencję Vastanhem.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH