Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

W niewielkim mieszkaniu salon połączono z sypialnią. Jedną strefę od drugiej umownie oddziela puszysty dywan położony w centrum pomieszczenia. Fot. Stadshem.se/Janne Olander.

W niewielkim mieszkaniu salon połączono z sypialnią. Jedną strefę od drugiej umownie oddziela puszysty dywan położony w centrum pomieszczenia. Fot. Stadshem.se/Janne Olander.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 31 lip 2015 15:27

Małe wnętrze. Zobacz 37-metrowe mieszkanie

Niewielkie, zaledwie 37-metrowe mieszkanie zaskakuje przestronnością. Przekonajcie się, jak pięknie można urządzić małą kawalerkę.

Na wejściu do tego niewielkiego mieszkanka wita nas mały przedpokój, z którego można się dostać do pozostałych pomieszczeń lokum. Po jednej stronie usytuowano wejście do kuchni, po przeciwległej - przejście do saloniku, połączonego z sypialnią. Po środku, na wprost wejścia, urządzono funkcjonalną łazienkę. 

Ponieważ wnętrze jest niewielkie, w aranżacji dominują jasne kolory, optycznie powiększające przestrzeń. Ściany, sufity, a nawet drewniana podłoga zostały pomalowane na śnieżną biel. Biała jest także zdecydowana większość mebli - tendencja, z której wyłamuje się jedynie kremowa sofa w salonie. 

Ciemniejsze kolory zostały wprowadzone do wnętrza bardzo ostrożnie, a ich obecność ograniczona do minimum. Nie są one przy tym jaskrawe, a raczej utrzymane w klasycznej palecie kolorów, jak czerń, szarość, antracyt czy granat. Dzięki temu, aranżacja wnętrza zachowała swój elegancki, klasyczny charakter. 

Mieszkanie wystawione na sprzedaż przez szwedzką agencję Stadshem.se.

Zdjęcia: Janne Olander.

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA