W niewielkim mieszkaniu salon połączono z sypialnią. Jedną strefę od drugiej umownie oddziela puszysty dywan położony w centrum pomieszczenia. Fot. Stadshem.se/Janne Olander.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Autor: Anna Sołomiewicz
31 lip 2015 15:27

Małe wnętrze. Zobacz 37-metrowe mieszkanie

Niewielkie, zaledwie 37-metrowe mieszkanie zaskakuje przestronnością. Przekonajcie się, jak pięknie można urządzić małą kawalerkę.

Na wejściu do tego niewielkiego mieszkanka wita nas mały przedpokój, z którego można się dostać do pozostałych pomieszczeń lokum. Po jednej stronie usytuowano wejście do kuchni, po przeciwległej - przejście do saloniku, połączonego z sypialnią. Po środku, na wprost wejścia, urządzono funkcjonalną łazienkę. 

Ponieważ wnętrze jest niewielkie, w aranżacji dominują jasne kolory, optycznie powiększające przestrzeń. Ściany, sufity, a nawet drewniana podłoga zostały pomalowane na śnieżną biel. Biała jest także zdecydowana większość mebli - tendencja, z której wyłamuje się jedynie kremowa sofa w salonie. 

Ciemniejsze kolory zostały wprowadzone do wnętrza bardzo ostrożnie, a ich obecność ograniczona do minimum. Nie są one przy tym jaskrawe, a raczej utrzymane w klasycznej palecie kolorów, jak czerń, szarość, antracyt czy granat. Dzięki temu, aranżacja wnętrza zachowała swój elegancki, klasyczny charakter. 

Mieszkanie wystawione na sprzedaż przez szwedzką agencję Stadshem.se.

Zdjęcia: Janne Olander.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Magda, 2016-08-11 08:22:38

    Szukam właśnie inspiracji do mojego mieszkanka. Za duże nie będzie, ale jak dla mnie jednej idealne. Kupiłam je w Ząbkach pod Wwą na osiedlu Neptun przy ul. Powstańców, oddanie dopiero w 2017 ale nie mogę się już doczekać kiedy ucieknę od rodziców.
  • Kamila, 2015-08-10 12:40:40

    Właśnie jestem w trakcie urządzania mieszkanka o podobnym metrażu. Myślę o jednej ścianie z betonu architektonicznego. Bardzo mi się podoba takie połączenie białego drewna z surowością betonu <3

POLECAMY W SERWISACH