Okna są nieprzesłonięte żadnymi tekstyliami - zabieg typowy dla stylistyki skandynawskiej sprawił, że wnętrze nabrało światła. Fot. Svenskfast

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Okna są nieprzesłonięte żadnymi tekstyliami - zabieg typowy dla stylistyki skandynawskiej sprawił, że wnętrze nabrało światła. Fot. Svenskfast
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
02 lip 2016 12:02

Mieszkanie dla singla: tak urządzisz małą kawalerkę

Jednopokojowe mieszkanie ma zaledwie 30 metrów powierzchni. Dzięki jasnym kolorom i połączeniu funkcji wydaje się znacznie większe. Zobaczcie sami!

Na wejściu do mieszkania przybyłych domowników bądź gości wita niewielki hol, prowadzący bezpośrednio łazienki z wc oraz do głównego pokoju. Ten z kolei połączony jest bezpośrednio z zamkniętą kuchnią, urządzoną w oddzielnym pomieszczeniu. 

Mieszkanie jest jednopokojowe, wobec czego funkcje wypoczynkowe i sypialniane połączono w obrębie jednego pokoju. Połączenie sypialni z salonem powoduje, że wydzielenie kuchni jest z wszech miar rozsądnym posunięciem - snu nie będą zakłócać zapachy pozostałe po gotowaniu. 

Wnętrze urządzono tak, aby jego niewielki metraż nie rzucał się w oczy. Dominują zatem jasne kolory, a dodatki dekoracyjne dobrano z pieczołowitą oszczędnością. Zastosowano również triki dodające wnętrzu głębi w wizualnym odbiorze. Najlepszym tego przykładem jest fotografia z przedłużoną perspektywą na ścianie nad kanapą. 

Małe mieszkanie jest najlepszych przykładem tego, jak niewielkie wnętrze można urządzić ze smakiem. Eleganckie dodatki w postaci miedzianych lamp, modne pastelowe kolory błękitów i różów sprawiają, że małe pomieszczenia robią bardzo duże wrażenie. 

Mieszkanie wystawione na sprzedaż przez Svanksfest.se

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH