Fot. Hola Design.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Fot. Hola Design.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
13 maj 2014 08:42

Nowoczesne białe wnętrze: wyspa kuchenna rządzi!

Wnętrze projektu architektów z Hola Design, Adama i Moniki Bronikowskich, to pełen światła i przestrzeni apartament dla lubiących biel, nowoczesne wzornictwo i naturalne materiały.

Piękne, zaprojektowane z dbałością o szczegóły i w zgodzie z najnowszymi trendami wnętrze to znajdujący się na ostatnim piętrze penthouse na warszawskim Wilanowie. Część dzienna to otwarta przestrzeń, w której znalazło się miejsce na dużą nowoczesną kuchnię z wyspą, jadalnię z drewnianym stołem i krzesłami ludwikami oraz strefę wypoczynkową, w której królują szare tapicerowane kanapy.

Biała kuchnia z wyspą

Biel to zdecydowanie najmodniejszy kolor zabudowy kuchennej w ostatnich sezonach. W tym wydaniu kuchnia przybrała minimalistyczny prosty wygląd - wysoka zabudowa, bezuchwytowe szafki oraz królująca na środku duża wygodna wyspa kuchenna sprawiają, że jest i modnie, i funkcjonalnie. Dosyć tu miejsca na przechowywanie wszystkiego, co w kuchni niezbędne, a wyspa umożliwia wygodne przygotowywanie posiłków więcej niż jednej osobie naraz. 

Ozdobą wyspy kuchennej jest dekoracyjny biały okap oraz szary surowy blat. Tuż obok, w jadalni uwagę zwracają czarne lampy nad stołem w skandynawskim stylu - razem ze stylowymi krzesłami i białą zabudową kuchenną tworzą mochochromatyczny, czarno-biały duet. 

Wypoczynek w szarościach

Strefa wypoczynku jest równie prosta - ponadczasowość zapewniają jej szare kanapy, a urody dodają przeszklenia z widokiem na taras. To miejsce idealne do wypoczywania. Podobnie jak jasna sypialnia w bieli z imponującą garderobą.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH