Wysoki sufit w salonie sięga na wysokość 4,5 metra, potęgując wrażenie przestrzenności pomieszczenia. Pomiędzy nim, a salonem umieszczono niewielką antresolę. Fot. Stadshem.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Wysoki sufit w salonie sięga na wysokość 4,5 metra, potęgując wrażenie przestrzenności pomieszczenia. Pomiędzy nim, a salonem umieszczono niewielką antresolę. Fot. Stadshem.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
04 lis 2014 14:28

Piękne, jasne wnętrze. Zobacz czarno-białe mieszkanie

Jasne wnętrze, w którym króluje biel, urozmaicają czarne detale dekoracyjne. Unikalnego charakteru monochromatycznej aranżacji dodają fantazyjne kształty ścian starego budynku.

Mieszkanie o powierzchni 62 metrów kwadratowych wydaje się być znacznie większe, niż wskazuje na to jego metraż. Efekt przestronnego wnętrza osiągnięty został dzięki bogato zastosowanemu białemu kolorowi oraz wysokim oknom i sufitowi sięgającemu na 4,5 metra nad podłogę w salonie. 

Po wejściu do mieszkania wita nas przestronny hol, prowadzący do kuchni, stanowiącej wspólną przestrzeń z salonem i niewielką jadalnią. Z salonu prowadzą schody, idące na półpiętro, gdzie zlokalizowano niewielki kącik do pracy oraz, a w głębi półpiętra, sypialnię. Wyposażenie mieszkania dopełnia garderoba na drugiej kondygnacji. 

Wnętrze jest zlokalizowane w starym budynku, wzniesionym na początku ubiegłego wieku w miejscu nieistniejącej już zbrojowni. Z zewnątrz budynek przypomina kształtem średniowieczny, solidny zamek, wewnątrz natomiast oferuje mieszkańcom fantazyjnie zaokrąglone ściany, rzadko spotykane we współczesnym, tradycyjnym budownictwie. Tak oryginalne ściany pełnią rolę elementy dekoracyjnego, nawet wówczas, gdy nie pokrywa ich nic poza białą farbą. 

Biel jest dominującym kolorem we wnętrzu. Towarzyszą jej kontrastująca czerń oraz szarości w różnych odcieniach. Chłodny charakter mieszkania ociepla drewniana podłoga w miodowym kolorze oraz przytulne tekstylia w salonie i sypialni. 

Mieszkanie wystawione na sprzedaż przez szwedzką agencję Stadshem.

Zdjęcia: Stadshem.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH