Projekt i zdjęcia: Szymon Kamiński / Koncept Beautiful Inside

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Projekt i zdjęcia: Szymon Kamiński / Koncept Beautiful Inside
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Archiconnect.pl
17 marz 2018 08:15

Przytulne wnętrze - piękny projekt w skandynawskim stylu

Właściciele - młode małżeństwo, cenią sobie minimalizm i niebanalne rozwiązania. Wnętrze miało być jasne, przytulne, z dominacją prostych form. Dlatego też wybór padł na styl skandynawski.

Motywem przewodnim są brzozy. Pojawiają się w salonie i sypialni w postaci surowych pni drzew, dzięki czemu uzyskano naturalny charakter pomieszczeń. Szczególną uwagę zwraca konar podwieszony pod sufitem, pełniący funkcję lampy nad łóżkiem w sypialni, a także wykorzystanie pni jako podpory stolika kawowego w salonie.

Kolory, które dominują w mieszkaniu to biele i szarości, przeplatane miętą. Przytulny klimat nadają wnętrzu jasne panele podłogowe o ciepłym odcieniu, które dobrze imitują podłogę drewnianą, jak również pleciony wełniany dywan i narzuta w tonacji beżu.

Zamknięta kuchnia o dość nietypowym, wydłużonym kształcie, także utrzymana jest w stylu skandynawskim. Białe meble pięknie prezentują się z jasnym blatem o strukturze drewna. Charakteru dodają kuchni czarne uchwyty, jak również nietuzinkowe podświetlane witryny w wiszących szafkach.

Zobacz mieszkanie w skandynawskiej stylistyce pod Rzeszowem

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH