Romantyczną atmosferę we wnętrzu budują sztukaterie pod sufitem, pomalowane na biało, stare, drewniane meble oraz piękny, stary kaflowy piec. Fot. Vastanhem.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Romantyczną atmosferę we wnętrzu budują sztukaterie pod sufitem, pomalowane na biało, stare, drewniane meble oraz piękny, stary kaflowy piec. Fot. Vastanhem.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
16 lut 2015 15:21

Romantyczne, jasne wnętrze. Zobacz piękne, białe mieszkanie

To piękne, białe wnętrze to romantyczny zakątek, w którym wpadające przez okna promienie słońca odbijają się od śnieżnobiałych ścian.

To przepiękne, białe mieszkanie zapewni domownikom uczucie przebywania w starej kamienicy, przy jednoczesnym zapewnieniu funkcjonalnych rozwiązań, oferowanych przez nowoczesne wnętrza. 

Po przekroczeniu progu mieszkania, wita nas niewielki jasny korytarz, prowadzący po lewej stronie do strefy prywatnej, obejmującej łazienkę i sypialnię, a po prawej do pomieszczeń dziennych. Znajdziemy tutaj przestrzeń kuchni, połączonej z jadalnią oraz zlokalizowany w oddzielnym pomieszczeniu salon, połączony z jadalnią podwójnymi drzwiami. Na granicy przestrzeni kuchni z jadalnią i salonu znajduje się nieużytkowany kominek, w którym zamiast żarzącego się ognia z opałowego drewna, tlą się płomienie wpasowanych w nieużytkowaną wnękę świec. 

We wnętrzu króluje biel, obecna na ścianach wszystkich pomieszczeń, zaakcentowana gdzieniegdzie szarymi akcentami. Białe są również meble w salonie, sypialni, kuchni i jadalni. Delikatny kolor do wnętrza wprowadzają tekstylia, nadające przestrzeniom przytulny charakter. 

Dominujące we wnętrzach chłodne barwy ocieplają drewniane akcenty. W salonie drewniana posadzka przyjęła ciemny, efektownie kontrastujący z bielą, kolor, natomiast we wspólnej przestrzeni kuchni i jadalni ma ona nieco jaśniejszą, miodową barwę. 

Mieszkanie wystawione na sprzedaż przez szwedzką agencję Vastanhem.

Zdjęcia: Vastanhem.

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH