Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Romantyczną atmosferę we wnętrzu budują sztukaterie pod sufitem, pomalowane na biało, stare, drewniane meble oraz piękny, stary kaflowy piec. Fot. Vastanhem.

Romantyczną atmosferę we wnętrzu budują sztukaterie pod sufitem, pomalowane na biało, stare, drewniane meble oraz piękny, stary kaflowy piec. Fot. Vastanhem.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 16 lut 2015 15:21 (aktualizacja: 20 lut 2015 09:08)

Romantyczne, jasne wnętrze. Zobacz piękne, białe mieszkanie

To piękne, białe wnętrze to romantyczny zakątek, w którym wpadające przez okna promienie słońca odbijają się od śnieżnobiałych ścian.

To przepiękne, białe mieszkanie zapewni domownikom uczucie przebywania w starej kamienicy, przy jednoczesnym zapewnieniu funkcjonalnych rozwiązań, oferowanych przez nowoczesne wnętrza. 

Po przekroczeniu progu mieszkania, wita nas niewielki jasny korytarz, prowadzący po lewej stronie do strefy prywatnej, obejmującej łazienkę i sypialnię, a po prawej do pomieszczeń dziennych. Znajdziemy tutaj przestrzeń kuchni, połączonej z jadalnią oraz zlokalizowany w oddzielnym pomieszczeniu salon, połączony z jadalnią podwójnymi drzwiami. Na granicy przestrzeni kuchni z jadalnią i salonu znajduje się nieużytkowany kominek, w którym zamiast żarzącego się ognia z opałowego drewna, tlą się płomienie wpasowanych w nieużytkowaną wnękę świec. 

We wnętrzu króluje biel, obecna na ścianach wszystkich pomieszczeń, zaakcentowana gdzieniegdzie szarymi akcentami. Białe są również meble w salonie, sypialni, kuchni i jadalni. Delikatny kolor do wnętrza wprowadzają tekstylia, nadające przestrzeniom przytulny charakter. 

Dominujące we wnętrzach chłodne barwy ocieplają drewniane akcenty. W salonie drewniana posadzka przyjęła ciemny, efektownie kontrastujący z bielą, kolor, natomiast we wspólnej przestrzeni kuchni i jadalni ma ona nieco jaśniejszą, miodową barwę. 

Mieszkanie wystawione na sprzedaż przez szwedzką agencję Vastanhem.

Zdjęcia: Vastanhem.

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA