Jasne kolory oraz gustowne dodatki. Tak można podsumować aranżację wnętrza tego mieszkania. Kompozycję bieli, błękitów i szarości ociepla drewniany parkiet ułożony w jodełkę. Fot. Svenskfast.se.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Jasne kolory oraz gustowne dodatki. Tak można podsumować aranżację wnętrza tego mieszkania. Kompozycję bieli, błękitów i szarości ociepla drewniany parkiet ułożony w jodełkę. Fot. Svenskfast.se.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
16 cze 2016 12:57

Urokliwe mieszkanie w jasnych kolorach

Dużo bieli, drewniana podłoga oraz szare i błękitne detale. Tak urządzono to urokliwe mieszkanie, które zachwyca optymistycznym wnętrzem.

Zlokalizowane w Goteburgu mieszkanie ma klasyczny układ. Na wejściu wkraczamy do niewielkiego holu, który jest łącznikiem wszystkich pomieszczeń. Po lewej stronie jest łazienka, a kilka kroków dalej niezależna kuchnia z małą jadalnią. Do salonu możemy się dostać idąc dalej wzdłuż korytarza lub bezpośrednio z kuchni. Prywatna strefa wypoczynku w postaci dwóch sypialni (w tym jednej dziecięcej) została urządzona po przeciwległej stronie poprowadzonego przez całe mieszkanie korytarza.

Wnętrze łączy w swojej aranżacji styl skandynawski z delikatnie marynistycznym, przejawiającym się w połączeniu niebieskich detali z wszechobecną bielą. Sielankowy nastrój zbudowany przez zestawienie powyższych barw podkreślają tapicerowane meble w spokojnym odcieniu szarości. Z kolei nieco mocniejszy charakter wnętrzu dodają elementy w czarnym lub ciemnoszarym kolorze z okładziną kamienną nad ścianą nad blatem na czele. 

Całość ma bardzo świeży, energetyzujący charakter, który delikatnie tonuje i ociepla drewniana podłoga w jodełkę, ułożona we wszystkich pomieszczeniach mieszkania oprócz łazienki. Jednorodność posadzki oraz konsekwencja kolorystyczna, z której wybija się jedynie urządzona w beżach i brązach łazienka sprawiają, że mieszkanie emanuje harmonią, zachęcającą do wypoczynku i relaksu. 

Mieszkanie udostępnione do wynajęcia przez szwedzką agencję Svenskfast.se

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH