W przestrzeni salonu z sypialnią wzrok przyciąga piękna, stylizowana lampa ze zdobnymi kloszami. Fot. Janne Olander/Stadshem.se.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

W przestrzeni salonu z sypialnią wzrok przyciąga piękna, stylizowana lampa ze zdobnymi kloszami. Fot. Janne Olander/Stadshem.se.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
01 lut 2017 13:23

Kawalerka w stylu vintage. Pomysł na 35 metrów

Niecałe 35 metrów kwadratowych. Na tak niewielkiej powierzchni udało się urządzić stylowe wnętrze w stylu vintage.

To urokliwe mieszkanie to zaledwie jeden pokój, kuchnia oraz łazienka. W przestrzeni pierwszego pomieszczenia udało się jednak urządzić kącik wypoczynkowy, miejsce do spania, a nawet przestrzeń, pełniącą funkcję niewielkiej garderoby. Kuchnia i łazienka są oddzielnymi pomieszczeniami, a w tej pierwszej udało się nawet zmieścić niewielką jadalnię. 

Mieszkanie nie tylko oferuje wszystko, co niezbędne do komfortowego funkcjonowania. Jest również bardzo stylowe. Na tle białych, powiększających optycznie wnętrze ścian i zabudowy meblowej wzrok przyciągają wysmakowane dodatki, przywodzące na myśl minione epoki. 

W salonie są to oprawione w ramy w kolorze miedzi stare obrazy i fotografie oraz lampka, która mogłaby spokojnie pochodzić ze sklepu z antykami. Całości dopełnia tradycyjny pleciony dywan. W łazience ściany wykończono beżowymi płytkami, z delikatnym efektem postarzania. Podobne płytki zdobią ścianę nad blatem w kuchni, wykonanym ze szlachetnych łupków kamiennych. 

Mieszkanie wystawione na sprzedaż przez szwedzką agencję Stadshem, www.stadshem.se

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH