Szary salon ujmuje spokojem aranżacji. Stonowane barwy zachęcają do wypoczynku na miękkiej kanapie lub przytulnym fotelu z podnóżkiem. Fot. Svenksfast.se.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Szary salon ujmuje spokojem aranżacji. Stonowane barwy zachęcają do wypoczynku na miękkiej kanapie lub przytulnym fotelu z podnóżkiem. Fot. Svenksfast.se.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
03 sty 2017 10:31

Szare wnętrze: zobacz eleganckie mieszkanie

Eleganckie dwupokojowe mieszkanie zachwyca spokojnym wystrojem, zachęcającym do relaksu.

Nieduże dwupokojowe mieszkanie ma klasyczną organizację przestrzeni. Wchodzący do przedpokoju znajdujemy się jednocześnie w pomieszczeniu mającym dostęp do wszystkich pozostałych stref domu. Na wprost usytuowano sypialnię, wpasowano pomiędzy salon (po lewej stronie) i kuchnię (po stronie prawej). Po prawej stronie korytarza zlokalizowano również łazienkę. 

Wzdłuż przedpokoju, który komunikuje ze sobą wszystkie pozostałe pomieszczenia w mieszkaniu, poprowadzono pojemną zabudowę. Oprócz funkcji praktycznej pełni ona również rolę dekoracyjną, będąc najmocniejszym akcentem kolorystycznym w całym wnętrzu. Czerwone, połyskujące fronty ożywiają dominującą w mieszkaniu szarość i nadają mu energetyzujący charakter. 

Oprócz intensywnej czerwieni i śliwkowych detali w salonie i sypialni, przełamujących spokój aranżacji, w mieszkaniu królują raczej stonowane kolory. Laminowana podłoga w salonie i sypialni ma delikatny, przytulny kolor drewna, a towarzyszące jej meble mają różne odcienie szarości. Zabudowa kuchenna z kolei jest biała, jednak ściana nad blatem oraz posadzka w kuchni przybrały ciemnoszarą barwę. 

Mieszkanie wystawione na wynajem przez szwedzką agencję Svenksfast.se

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Gość, 2017-01-03 13:12:33


    Polecam zapoznać się z profesjonalistami z pracowni architektonicznej ARCHITETTO. Ja się z nimi urządzałam w nowym domu i mogę powiedzieć jedno- szyk, styl, klasyka- pełen profesjonalizm. Myślę, że czasem po prostu warto skonsultować się z kimś, kto daną dziedziną zajmuje się zawodowo.

POLECAMY W SERWISACH