Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Szary salon ujmuje spokojem aranżacji. Stonowane barwy zachęcają do wypoczynku na miękkiej kanapie lub przytulnym fotelu z podnóżkiem. Fot. Svenksfast.se.

Szary salon ujmuje spokojem aranżacji. Stonowane barwy zachęcają do wypoczynku na miękkiej kanapie lub przytulnym fotelu z podnóżkiem. Fot. Svenksfast.se.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 03 sty 2017 10:31 (aktualizacja: 03 sty 2017 10:32)

Szare wnętrze: zobacz eleganckie mieszkanie

Eleganckie dwupokojowe mieszkanie zachwyca spokojnym wystrojem, zachęcającym do relaksu.

Nieduże dwupokojowe mieszkanie ma klasyczną organizację przestrzeni. Wchodzący do przedpokoju znajdujemy się jednocześnie w pomieszczeniu mającym dostęp do wszystkich pozostałych stref domu. Na wprost usytuowano sypialnię, wpasowano pomiędzy salon (po lewej stronie) i kuchnię (po stronie prawej). Po prawej stronie korytarza zlokalizowano również łazienkę. 

Wzdłuż przedpokoju, który komunikuje ze sobą wszystkie pozostałe pomieszczenia w mieszkaniu, poprowadzono pojemną zabudowę. Oprócz funkcji praktycznej pełni ona również rolę dekoracyjną, będąc najmocniejszym akcentem kolorystycznym w całym wnętrzu. Czerwone, połyskujące fronty ożywiają dominującą w mieszkaniu szarość i nadają mu energetyzujący charakter. 

Oprócz intensywnej czerwieni i śliwkowych detali w salonie i sypialni, przełamujących spokój aranżacji, w mieszkaniu królują raczej stonowane kolory. Laminowana podłoga w salonie i sypialni ma delikatny, przytulny kolor drewna, a towarzyszące jej meble mają różne odcienie szarości. Zabudowa kuchenna z kolei jest biała, jednak ściana nad blatem oraz posadzka w kuchni przybrały ciemnoszarą barwę. 

Mieszkanie wystawione na wynajem przez szwedzką agencję Svenksfast.se

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA