• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
04 maj 2017 14:06

Konkurs! Zaprojektuj stojak na wina!

Zaprojektuj stojak na wino i wygraj atrakcyjne nagrody. Zwycięzca otrzyma nie tylko 1.500 złotych i spory zapas wina. Stojak zostanie również wyprodukowany przez spółkę TiM - lidera polskiego rynku winiarskiego.

Dystrybutor wina organizuje konkurs dedykowany designerom, architektom wnętrz, rzeźbiarzom i wszystkim pasjonatom zainteresowanym aranżacją wnętrz. Uczestnicy zaprojektują oryginalne stojaki na wino, a zwycięska praca zostanie wyprodukowana przez spółkę TiM. Do jury zostali zaproszeni m.in. Michał Latko i Kasia Sokołowska z firmy projektowej Sokka.

Konkurs przebiegnie na profilu Facebook marki Lutzville i potrwa od 26.04 do 30.06, a jego uczestnicy staną przed wyzwaniem polegającym na zaprojektowaniu autorskiego i unikalnego stojaka na wina do użytku domowego. Projekt łączy w sobie miłość do wina, sztukę oraz nowoczesne i oryginalne podejście do aranżowania przestrzeni. W skład komisji konkursowej wchodzą m.in. Michał Latko, laureat nagrody Interior Motives Design Awards w kategorii 'Best use of technology' i Kasia Sokołowska, współzałożycielka Sokka. Jury oceniając nadesłane prace brać będzie pod uwagę przede wszystkim poziom zaproponowanych rozwiązań funkcjonalnych oraz architektonicznych, a także nowatorstwo i oryginalność, poziom artystyczny, walory estetyczne, a także spójność projektu z koncepcją marki win Lutzville. Stojak zaprojektowany według zwycięskiej koncepcji zostanie wyprodukowany Organizatora i Sponsora konkursu– bielską spółkę TiM S.A. - liderem polskiego rynku winiarskiego.

Do projektu należy dołączyć jego opis, informacje z jakich materiałów można wykonać stojak oraz przybliżony kosztorys wykonania. Szacunkowy koszt wykonania stojaka nie może przekroczyć kwoty 2 tys. zł brutto. Laureat 1 nagrody, której sponsorem jest marka Lutzville otrzyma 1.500 zł i skrzynkę win Lutzville.

Zgłoszone projekty należy nadsyłać na adres: konkurs@tim-wina.com.pl.
✔ Regulamin konkursu: http://bit.ly/2pCJc7z

 Z czego słynie Zachodnie Wybrzeże Afryki? Oczywiście z diamentów oraz produkcji wysokiej jakości win. Doskonałym tego przykładem są wina marki Lutzville. Marka została stworzona z myślą o ludziach ceniących sztukę, kulturę i design. Klimat słonecznego RPA i hasło przewodnie marki „Diamentowy smak sukces” powinny stanowić inspirację dla uczestników konkursu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH